UA
  RU

  Дочка Різ Візерспун потрапила під хвилю критики через ґендерні висловлювання 

  Редагувати переклад

  У 2021 столітті питання сексуальності та статі не повинні стати предметом громадського обговорення. Особливо у контексті негативного фанатизму. 


  Дочка Різ Візерспун, очевидно, схожа на свою матір не лише зовнішніми даними, а й умінням відстоювати свою незалежну точку зору. Питання нетерпимості та упередження повинні захищатися не лише тими, кого вони особисто стосуються, але також людьми небайдужими та відповідальними, а також такими, що не пізнали упередженість суспільства формату ХХ століття. 

  Дочка Різ Візерспун потрапила під хвилю критики через ґендерні висловлювання -Фото 1

  Так, Ава Філіп не збирається доводити свою точку зору “фанатичним тролям”, які зважилися її судити, ґрунтуючись на висловлюваннях дівчини про гендерів та сексуальні уподобання. 


  “Швидке нагадування: Я можу і блокуватиму упереджені та фанатичні коментарі людей під моїми постами. Мій профіль не місце для жорстокості чи ненависті, і я маю намір робити все, що в моїх силах, щоб це так і залишалося. Усім кохання та миру”, — написала 22-річна Ава у сториз в інстаграмі. 

  Філіп довелося заблокувати коментарі хейтерів після того, як дівчина заявила про свою сексуальну орієнтацію минулого тижня. Тоді дочка Різ Візерспун сказала, що її зовсім не цікавить стать людини, коли йдеться про те, з ким вона зустрічається. 

  Дочка Різ Візерспун потрапила під хвилю критики через ґендерні висловлювання -Фото 2


  Читай також: 5 теплих покупок для зими 2022 – надихаємося образами популярних блогерів

  "Мене приваблюють люди", - відповіла Ава Філіп на питання фаната, коли її запитали про те, хто їй подобається - хлопці чи дівчата. 

  Ава Філіпп зустрічається з Оуеном Махоні, якого вона зустріла в Берклі, з 2019 року. У липні 2021 року вони публічно задокументували свої стосунки, коли дівчина опублікувала фото зі своїм бойфрендом із коледжу у своєму інстаграмі.   Дочка Різ Візерспун потрапила під хвилю критики через ґендерні висловлювання -Фото 3

   


  Якщо судити із доброзичливих коментарів, то 45-річна Уізерспун схвалила хлопця своєї міні-копії. 

  Махоні був прийнятий у сім'ю з розпростертими обіймами, і з того часу він постійно з'являється на сімейних святах. Так, минулого літа хлопець вирушив із Візерспунами на відпочинок, про що свідчать фото молодшого брата Ави — Дікона разом із Оуеном. 

  Нагадуємо, що зірка серіалу "І всюди тліють пожежі" є матір'ю трьох дітей: двоє народилися у шлюбі актриси з Райаном Філіпом, дружиною якого вона була з 1999 по 2007 рік, а третій (Теннессі) - син Різ від Джеймса Тота. 


   

  Статті на тему