UA
RU

Донька Кобейна розповіла про боротьбу з алкогольною залежністю

Редагувати переклад
Френсіс Бін Кобейн написала відверту посаду в соцмережі Instagram.
Донька Кобейна розповіла про боротьбу з алкогольною залежністю.

Френсіс Бін Кобейн. Фото: Getty Images

25-річна донька покійного соліста Nirvana вже два роки не вживає алкоголю. Френсіс Бін Кобейн пройшла нелегку дорогу і вирішила поділитися переживаннями з шанувальниками:

«Я хотіла написати це повідомлення тут, в Оаху, серед природи. Тут це виглядає особливо символічним, бо сьогодні мій другий тверезий день народження. Це цікаве для мене рішення — розповісти про такий особистий момент відкрито. Але я хочу, щоб мій досвід став корисним для інших людей і допоміг тим, хто через це пройшов. Щодня – це боротьба з болем, депресією та іншими жахливими речами. Безумовно, для мене та всіх, хто мене оточує, те, якою я тепер стала, — це найкраще, що зі мною було останнім часом. Тому сьогодні я збираюся відзначити, що нарешті здорова і дуже щаслива, що можу відчувати різні емоції. Я постійно розвиваюсь. І як би банально це не звучало, життя стане кращим, якщо ви самі цього захочете. Я ніколи не стверджуватиму, що знаю щось, чого не знають інші. Але я знаю, що мені потрібно, а прагнення піти з цього світу — це більше не про мене».

Читайте також: DAILY NEWS: 5 НОВИН, ПРО ЯКІ ВСЕ КАЖУТЬ

Нагадаємо, Френсіс, за словами її близьких, звикла до алкоголю кілька років тому. Смерть її батька, складні стосунки з матір'ю, розлучення з Ісаєю Сільва сильно позначилися на її психіці. Судячи з її соцмережі, зараз художниця щаслива - вже рік Френсіс Бін зустрічається з вокалістом гурту The Ceremonies Меттью Р. Куком.

Статті на тему