Донателла Версаче згадує, як робила весільну сукню для Брітні Спірс

Редагувати переклад

Легендарна дизайнерка розповіла про дружбу з попзіркою під час підкасту Емілі Ратаковскі.

Донателла Версаче відверто розповіла Емілі Ратаковскі про особливий зв'язок, який існує між нею та Брітні Спірс в останньому епізоді підкасту моделі «High Low with EmRata».
 

Дизайнерка обговорила із Ратаковскі свою кар'єру, дитинство, яке вона провела на півдні Італії, модну індустрію 1970-х років, фешн-спадок свого брата Джанні, та звичайно про своє захоплення Брітні Спірс. Версаче згадує, що зустріла Спірс, коли їй було лише 20 років, і тоді саме Донателла стала першою дизайнеркою, яку співачка зустріла у своєму житті.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цей пост в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публікацією, яку опублікувала Донателла Версаче (@donatella_versace)

«Вона приїхала до Мілана. Їй було 20 чи 21 рік…вона була саме на піку своєї кар'єри, проте вона була така невимоглива та стидлива. Я попросила її зробити кілька інтерв'ю для мене. Вона, звичайно, погодилася, та попросила список. Вона сиділа, та робила все, що потрібно. Ніколи не говорила ні. Вона була чудовою».
Саме тому Донателла не могла не погодитися на прохання Брітні Спірс створити весільну сукню жінки для особливої ​​події, яка відбулася у червні 2022 року.
 
Дизайнерка розповіла Емілі Ратаковські, що створювати сукню для Брітні було неймовірним досвідом, а бачити співачку такою вільною — особливим задоволенням.

 
 
 
 
 
Переглянути цей пост в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікацією, яку опублікувала Донателла Версаче (@donatella_versace)

 
 
На виготовлення білої шовкової сукні-кеді пішло понад 700 годин, її вручну пошили кравці Atelier Versace. Весільний образ мав 10-футовий шлейф, розріз на нозі та портретний виріз, який охоплював плечі та з'єднувався потоком перлинок-ґудзиків на спині.
 
Версаче не тільки розробила образ, але й була однією з небагатьох гостей Спірс на церемонії, сказавши, що «весілля було дуже маленьким, але дуже красивим» і що вона «провела з Брітні достатньо часу» на день весілля, просто насолоджуючись компанією одне одного.
 
Минулого червня Донателла розповіла, що створювати сукню для весілля Брітні та Сема було найбільш невимушеною річчю для неї.
«У кожну деталь було влито величезну кількість любові. Разом з нашим ательє ми створили сукню та смокінг, які випромінювали елегантність і гламур. Вони виглядають просто ідеально разом! З того самого часу, як ми вперше зустрілися, Брітні назавжди отримала дуже особливе місце у моєму серці. Бачити її щасливою, вільною на власному весіллі змушує й мене усміхатися.»

Статті на тему