UA
RU

Дрейк, Холзі та the Weeknd об'єдналися, щоб виступити проти корупції Греммі 

Редагувати переклад
Відомі виконавці продовжують свою тираду щодо несправедливості розподілу номінацій у 2020 році. 
Дрейк, Холзі та the Weeknd об'єдналися, щоб виступити проти корупції Греммі.

Після запаморочливих висування на минулому тижні Холзі стала ще однією співачкою, яка висловила своє розчарування з приводу нагород та натякнула на корупцію. Такі суперзірки, як Дрейк, Команда Тиждень і навіть Елтон Джон, не згодні з вибором, сигналізуючи про те, що щорічна головна подія Академії звукозапису має справжню проблему з легітимністю. 

"Греммі - невловимий процес", - написала в суботу в Instagram Холзі, номінована двічі за спільну роботу, але жодного разу за сольну. «Часто може йтися про приватні виступи за лаштунками, про знання потрібних людей, про проведення грамотних кампаній, про правильні рукостискання з хабарами, які можуть бути достатньо двозначними, щоб не зійти за хабарі». 

Повідомлень Дрейка минулого тижня були ще образливішими щодо легітимності церемонії нагородження. «Це схоже на родича, який, як ви сподіваєтесь одужає, але він просто не може змінити свій спосіб життя», — написав він. «Днями я сказав, що @theweeknd відмовили в номінаціях разом з безліччю інших розумних припущень, і цього ніколи не буває. Це чудовий час для когось, щоб почати щось нове, що ми можемо побудувати та передати майбутнім поколінням». 

Дрейк, Холзі та the Weeknd об'єдналися, щоб виступити проти корупції Греммі.

Навіть Елтон Джон вказав на зневажливе ставлення Академії до Команда Тиждень. Уважні фанати зауважили, що навіть екс-подруга виконавця Команда Тиждень Белла Хадід поставила посту "лайк". 

Дивний відбір номінантів привернув додаткову увагу до практики Греммі, яка вже багато років є предметом тихих суперечок. У той час як члени Академії звукозапису розсилають бюлетені, щоб допомогти визначити кандидатури, для чотирьох найкращих нагород (поряд із нагородами у певних спеціалізованих жанрах) «комітети з розгляду» насправді збираються визначити остаточних кандидатів. 

Читай також: Міллі Боббі Браун видалила свій аккаунт у Tik Tok через публічний гарасмент 

згідно з виданням Шифер, цей процес був запущений в середині 90-х, за іронією долі, сподіваючись, що це зробить номінації більш актуальними для молодих глядачів (і, отже, приверне більше уваги до щорічної телепередачі). Хоча саме улюбленим виконавцем міленіалів та покоління Z Команда Тиждень знехтували цього року на користь не особливо відомого Джейкоба Колієра. Схоже, що все вийшло не так, як планувалося. 

Дрейк, Холзі та the Weeknd об'єдналися, щоб виступити проти корупції Греммі.

Примітно, що так звані «секретні комітети» також відіграли важливу роль у затяжному судовому позові на початку цього року між Академією звукозапису та його колишнім генеральним директором Деборою Дуган. У судовому позові вона заявила, що діяльність Комітету сповнена корупції. 

Ще невідомо, чи приведе пропозиція Дрейка до того, щоб сучасні музиканти сформували свою власну альтернативну церемонію нагородження, зрештою, до чогось. Це було б безпрецедентне рішення. Близько половини членів установчої ради Академії звукозапису складалися зі справжніх музикантів (включаючи, зокрема, Доріс Дей), і, хоча музиканти продовжують працювати в раді, можна знайти кілька молодших імен (нині опікунами є співачка Іоланда Адамс, клавішник Пі Джей Мортон з Maroon 5 та репер Пол Уолл). 

Статті на тему