UA
RU

Дрю Беррімор розповіла про рішення вести тверезий спосіб життя 

Редагувати переклад
Нещодавно актриса відзначила рівно два роки з моменту особистої перемоги над залежністю.  

Дрю Беррімор розповіла про рішення вести тверезий спосіб життя.

(Фото Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Декому складно почуватися самими собою без необхідного допінгу. Раніше до таких людей ставилася і зірка "Ангелів Чарлі" Дрю Беррімор, але вже два роки актриса повільно, але вірно бореться зі своєю залежністю. 

"Я усвідомила, що це те, що ніяк не сприяє добробуту мене чи мого життя", - розповіла 46-річна актриса в ефірі шоу "CBS Mornings". 

Беррімор також підтвердила, що здебільшого всі проблеми з ментальним здоров'ям вона тримала під грифом "таємно", але незабаром, можливо, вона розповість, як ставиться до досконалості, доведеної до крайності. 

«Коли ми перебуваємо в глухому куті, то, щоб зрозуміти, як чинити далі, необхідно усамітнитися. Зазвичай люди роблять це у приватності. Я не здивована, що люди так стривожені бажанням бути досконалими, адже саме цього закликають соціальні медіа”. 

Під час шоу Дрю Беррімор поспілкувалася з музикантом та бойфрендом Меган Фокс Machine Gun Kelly, і під час розмови чоловік пояснив, чому він вирішив бути емоційно вразливим. 

Дрю Беррімор розповіла про рішення вести тверезий спосіб життя.

Читай також: Для доброї вдачі: Новорічні традиції різних країн, які варті вашої уваги

“Я бачу багато своїх усміхнених фото. Це дуже дивно, тому що в ті дні я не почував себе добре, і мене вже нудить від того, що навіть у найгірші дні я посміхаюся. Я відчуваю дивний тиск, бо не хочу, щоб мої фани подумали, що я невдячний. Саме тому, якщо я отримую нагороду, то посміхаюся на всі 32 зуби, але на бекстейджі все відбувається зовсім по-іншому…”. 

Дрю і сама зізналася, що після розлучення їй довелося просити допомоги у фахівців, щоб розібратися зі своїм ментальним станом, а тому визнання чоловіка їй дуже сподобалося. 

“Я справлялася не дуже добре. Мені хотілося піти поговорити з кимось, щоби зрозуміти, як витягти себе з цієї ями. У мене було двоє дітей, я мала боротися, але не без допомоги ззовні”, — зізналася акторка. 

"Я почала спілкуватися з різними фахівцями, і врешті-решт я змінила своє життя і повністю оновила його, тобто створила особисто своє нове життя". 

Нагадуємо, що Дрю Беррімор та її колишній чоловік Вілл Копелман розлучилися у 2016 році після 4 років шлюбу. Екси залишилися добрими друзями, а тому спільно займаються вихованням двох дочок - 9-річної Олів та 7-річної Френкі. 

Статті на тему