UA
RU

Два чоботи пара: Принц Гаррі збрехав щодо методів виховання Чарльза 

Редагувати переклад
Брехати і спотворювати правду для Гаррі та Меган – сімейна релігія. 

36-річний герцог Сасекський на повному серйозі стверджував, що в дитинстві в нього ніколи не було можливості проводити час із батьком так, як йому самому хотілося б. Наприклад, він не міг їздити з Чарльзом разом на велосипеді, але буквально кілька днів тому випливли архівні фото, які повністю спростовують претензії Гаррі. 

Під час гучного спільного інтерв'ю Меган і Гаррі з Опро Вінфрі в березні 2021 року, герцог Сассекський назвав їзду на велосипеді однією з багатьох переваг життя в Каліфорнії. 

Найкраще для мене те, що я можу посадити свого сина Арчі на заднє сидіння велосипеда і кататися з ним разом. У дитинстві я не міг дозволити подібного собі. Зараз я можу кататися з ним на руках, і це просто приголомшливо”. 

Однак після появи кількох архівних знімків публіка змогла переконатися в тому, що дорослішання Гаррі було не таким нікчемним, як би йому не хотілося переконати нас. На фотографіях 1990 року він їде велосипедом разом з Чарльзом, а Вільям-підліток сидить на власному транспорті. 

Два чоботи пара: Принц Гаррі збрехав щодо методів виховання Чарльза - Фото 1

Prince Charles, Prince William And Prince Harry (With Toy Gun ) На Bikes Going The Thebles, At Sandringham Estate, In Norfolk. (Photo by Julian Parker/UK Press via Getty Images)

На чорно-білому знімку 1988 року принц Уельський їде на велосипеді, і тягне за собою маленького Гаррі, що сидить у візку, під час відпочинку в Шотландії. 

І ще одне фото, досить популярне, показує, як уся сім'я, а саме Чарльз, Діана, Вільям та Гаррі їдуть кожен на власному велосипеді. 

Читай також: Леді-ніч: Кейт Міддлтон знову повторила образ принцеси Діани 

Під час найгучнішого та найскандальнішого інтерв'ю 2021 року Гаррі та Меган не лише облили брудом практично всіх членів королівської сім'ї, а також пояснили причини свого рішення відмовитися від виконання прямих обов'язків та переїзду до США. 

Два чоботи пара: Принц Гаррі збрехав щодо методів виховання Чарльза - Фото 2

LONDON, UNITED KINGDOM — OCTOBER 04: Принцип Charles Laughing з його синами як ліфти Принцип Харрі Onto Prince William's Shoulders in Kensington Palace

Меган розповіла про те, як під час першої вагітності у неї були думки про суїцид, а Палац не сподобався їй допомогти у тому, щоб вирішити проблеми з ментальним здоров'ям. Також екс-актриса приділила увагу питанню расизму в королівській родині, сказавши, що один анонімний родич Гаррі був дуже стурбований тим, якого відтінку буде шкіра ще ненародженого Арчі. 

Гаррі розповів публіці, що 72-річний Чарльз перестав відповідати на його дзвінки. Після герцог Сасекський ще кілька разів критикував батька у прямому ефірі, викриваючи його у використанні неправильних методів виховання. 

«Коли я був маленький, то батько казав, що якщо з ним так чинили, то і зі мною відбуватиметься те саме. Але в цьому немає сенсу. Тільки тому, що ти страждав, не означає, що й твої діти повинні відчувати таке. Насправді ти маєш робити все зовсім навпаки. Якщо ти страждав, то роби все можливе, що переконатись у тому, що твій негативний досвід ти не перенесеш на своїх дітей”. 

Чарльз образився на подібні слова, а королева Єлизавета II визнала, що вона глибоко засмучена тим, що Гаррі вирішив винести на загальний огляд "брудна білизна" сім'ї. 

Статті на тему