Edit page title Джамала втретє стала мамою
Edit meta description Джамала втретє стала мамою. У співачки та її чоловіка Бекіра Сулейманова народився син. Хлопчик з'явився на світ 24 травня.

Close edit interface
UA
RU

Джамала втретє стала мамою

Джамала втретє стала мамою. У співачки та її чоловіка Бекіра Сулейманова народився син. Хлопчик з’явився на світ 24 травня. 

Джамала втретє стала мамою-Фото 1

Співачка Джамала та її чоловік Бекір Сулейманов стали батьками втретє. У подружжя народився син. Хлопчик з’явився на світ 24 травня. Батьки назвали його Алімом. Радісну новину Джамала повідомила на своїй сторінці в Instagram: 

«Alim Seit-Bekir Oğlu Süleymanov. Мій третій маленький принц! 
Я для тебе буду тінню у спекотний день. В холод стану домом. Я тебе зігрію сонцем, світлим променем, вогнем. Люблю. Sevem».

Джамала втретє стала мамою-Фото 2

Алім — третій син Джамали і Бекіра Сулейманова. Також подружжя виховує синів Еміра-Рахмана і Селіма-Гірая. Родина співачки зберігає зв’язок дітей з Кримом. Вони з синами і батьками щотижня збираються на сімейну вечерю. Разом готують традиційні кримськотатарські страви, спілкуються рідною мовою, щоб діти переймали це як частину свого життя:

«Для моїх синів дуже важливо знати, що їхня Батьківщина — Україна, Крим. Так, вони народились в Києві, але їхнє коріння все ж таки з Криму».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Джамала

Читайте також: ГЕЙЛІ І ДЖАСТІН БІБЕРИ СТАНУТЬ БАТЬКАМИ

Статті на тему