Edit page title Джастін Бібер натякнув на можливу вагітність Хейлі Болдуїн 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Джастін Бібер натякнув на можливу вагітність Хейлі Болдуїн 

Редагувати переклад
Поки чутки про аб'юзера-чоловіка ще навіть не пропали, співак закидає нову качку. 

10 років тому підлітки всього світу, звичайно, зокрема закохані та вразливі дівчинки, божеволіли за довговолосим і привабливим поп-виконавцем. Від того, здавалося, не стурбованого реальністю буття хлопця, не залишилося й сліду, але колишня популярність явно не дає спокою Джастіну Біберу.  

Виконавець не раз зізнавався, що страждає від затяжних депресій, інших проблем ментального здоров'я, але це не заважає йому бажати відновити втрачену зіркову актуальність. 

Днями Джастін опублікував фото зі своєю дружиною Хейлі Бібер, яке підписав двозначним коментарем. Так, слова мали на увазі, що співак та модель незабаром стануть батьками. А як ще накажіть розуміти словосполучення “мама та тато”? На чорно-білому фото зображено пару в дуже меланхолійному настрої. 

Втім, Болдуїн не стала довго терпіти спекуляції фанатів дуету, і написала в коментарях Джастіну, що йому слід було б вказати, що вони є лише мамою та татом собаки. Хейлі спантеличило те, як шанувальникам вдалося перекрутити безневинне зауваження, але шкоди вже було завдано. 

Втім, якби інформація виявилася правдивою, то в це легко можна було б повірити — аж надто спантеличеними і задумливими здавалися Джастін і Хейлі на фото, що дивляться в далечінь. Проте, передбачається, що 27-річний співак і 24-річна модель все ж таки вибрали б куди більш відповідні образи, ніж купальні костюми та в'єтнамки, для розголошення інформації про свою майбутню дитину. 

Фани, звичайно, відразу ж прочитали підпис Бібера, і задумалися, чи правда те, що припустив Джастін. 

Джастін Бібер натякнув на можливу вагітність Хейлі Болдуін - Фото 1

 

Читай також: Зникла сукня Джуді Гарленд зі зйомок “Чарівника країни Оз” було знайдено майже через півстоліття.

"Зачекайте-почекайте ... Мама і тато?", "Дитина на підході?", "Що Невже скоро з'явиться малюк?", "Мені недавно приснилося, що вона в положенні." Сподіваюся, що це так” — подібні коментарі з'являлися під постом, що набирав популярність, із завидною швидкістю. 

Втім, багато інших, які відключили емоції, одразу зрозуміли, що Болдуїн не може бути вагітною. 

“Сумніваюся у цьому. Хейлі хочеться побудувати кар'єру, а Джастін готується до майбутнього туру”, - зауважив фанат. 

"Я так не думаю. Він казав, що хоче почекати, доки його життя в турне закінчиться, перш ніж заводити дітей». 

Джастін Бібер натякнув на можливу вагітність Хейлі Болдуін - Фото 2

"Вона буквально говорила, що не готова мати дітей", - зазначив особливо уважний фанат. 

Незважаючи на те, що ні Бібер, ні Болдуїн відкрито не відповіли на спекуляції фанатів, модель не посоромилася показати свій ідеально плоский живіт із кубиками преса в пості у понеділок. 

Пара, яка одружилася у вересні 2018 року, раніше розповсюджувала чутки про вагітність Хейлі у квітні 2019 року, коли лауреат премії “Греммі” опублікував фото Болдуїн під дверима кабінету лікаря. Проте, пізніше з'ясувалося, що це був лише першоквітневий жарт. 

Зазначимо, що жінки, які страждають через свою безплідність, сприйняли безневинну забаву в багнети. Ми ж вважаємо, що кожен вільний жартувати в міру своїх фантазії, виховання та щеплених ролями норм моралі.  

 

Статті на тему