UA
RU

Джастін Бібер розповів, що вони з Хейлі Бібер готові стати батьками

Нарешті пара вирішила розширити свою сім'ю.
Джастін Бібер розповів, що вони з Хейлі Бібер готові стати батьками.

Instagram/@haileybieber

Якщо хочете дізнатися більше про знаменитостей, потрібно подивитися документальний фільм про їхнє сходження. Так, шанувальники Джастіна Бібера дізналися багато нових цікавих подробиць про виконавця та його дружину Хейлі Бібер із нового документального фільму “Джастін Бібер: Наш світ”.

У ньому 27-річний співак поділився важливою інформацією — він та його кохана вже готові стати батьками та працюють над цим питанням. У кінострічці знаменитість розповідає про свої цілі на рік та каже, що сім'я стоїть на першому місці.

Мій намір на 2021 рік — продовжувати ставити цілі та отримувати від них задоволення. Свою сім'ю я ставлю на перше місце, і, сподіваюся, незабаром нас стане троє,

 — сказав Бібер до своєї дружини вранці перед своїм новорічним концертом 2020 року. 

Хоча по кадрах видно, що модель трохи збентежена подібною пропозицією, але не відмовляється від цієї витівки. Бібер зізнався, що хоче “почати спроби” планування сім'ю наприкінці 2021 року. Співак сповнений ентузіазму, тому не виключено, що наприкінці цього року пара порадує нас добрими новинами.

Читайте також: Джейк Джилленхол зізнався, що зніматися з Дженніфер Еністон було “катуванням” 

Відомі періодично провокують своїх шанувальників, даючи їм привід для розмов. То модель та співак давали інтерв'ю для видання Peaches, де двозначно відповідали на запитання щодо створення сім'ї, то опублікували фотографії з прогулянки з маленькою дитиною.

Джастін Бібер розповів, що вони з Хейлі Бібер готові стати батьками.

Instagram/@haileybieber

Нагадаємо, що Джастін Бібер та Хейлі Болдуїн зіграли весілля у вересні 2018 року, а у 2019 році шанувальники пари всерйоз вирішили, що модель вагітна, оскільки вона виклала знімок з кабінету лікаря. Як пізніше виявилося, таким чином сім'я Бібер вирішила розіграти своїх передплатників на День дурня. Можливо, і цього разу пара просто розмірковувала вголос і до створення сім'ї вони поки не готові.

Статті на тему