UA
RU

Джастін Бібер захищає свою дружину від нападок фанів Селени Гомес 

Редагувати переклад
"Ви - сумна подоба людей", - відповів популярний виконавець тролям. 
Джастін Бібер захищає свою дружину від нападок фанів Селени Гомес.

Незважаючи на те, що романтичні стосунки між Джастіном Бібером і Селеною Гомес - дуже старі новини, фанати пари екс-закоханих ніяк не можуть змиритися з умовною поразкою поп-співачки. Тому Джастіну довелося заступитися за Хейлі, яка вже рік є офіційно його дружиною, і відповісти грубій фанатці, яка закидала його дружину злісними коментарями. 

В Інстаграмі Бібер розповів про ситуацію своїм передплатникам, щоб пояснити, з чим йому та Хейлі доводиться стикатися щодня. Джастін опублікував відео жінки, яка закликала всіх фанатів Селени Гомес "закидати" Хейлі гнівними коментарями та повідомленнями. Розлючена прихильниця пари “Джелена” попросила людей писати, наскільки Гомес краще за Хейлі, і додала, що всім необхідно постояти за колишню Джастіна. 

Джастін прокоментував її ремарки і сказав: “Мені дуже тяжко дотримуватися правильного способу спілкування, коли я бачу, як люди зацьковують людину, яку я люблю найбільше у світі. Це все неправильно. 

Втім, 26-річний виконавець сказав, що він не дозволить цьому відео вкрасти його радість. “Я думаю про її життя, і розумію, наскільки вона мізерна, що вона намагається присоромити інших. Урок полягає в тому, що саме вона щось упустила. Життя наповнене, якщо ти почуваєшся на підйомі та цінуєш людей. Те життя, в якому ти займаєшся буллінгом, залишає тебе без друзів та справжньої радості”. 

Джастін Бібер захищає свою дружину від нападок фанів Селени Гомес.

Читай також: Деніел Редкліфф пояснив, чому він не хоче реєструватися в соціальних мережах 

У свою чергу, Хейлі також виставила Сторіс в Інстаграм, і висловив співчуття нещасної жінки. “Зазвичай я мовчу, і не приділяю уваги подібним речам, але мені потрібно захистити себе та своє емоційне здоров'я. Але все це досягло тієї точки ненависті та злості, яка вже виглядає сумно та болісно. Я ніколи і нікому не захотіла б пройти через подібне, і не підтримуватиму таку поведінку”. 

Вона додала: «Я хочу тільки підтримувати, надихати інших жінок у цій індустрії і бажаю їм лише любові та успіхів, і я хочу, щоб усі мої передплатники та прихильники робили те саме! Бажаю молодій жінці з цього відео всього найкращого, сподіваюся, вона знайде у цьому житті любов, мир та щастя”! 

Джастін Бібер захищає свою дружину від нападок фанів Селени Гомес.

З самого початку своїх відносин Хейлі та Джастін стали мішенню для знущань з боку фанатів Селени у соціальних мережах. Сама Селена засудила агресію у жовтні 2019 року. Поп-зірка заявила шанувальникам, що не зазнає жодної ненависті у своїх коментарях. 

«Будь ласка, будьте ласкаві, мені не подобається, коли люди поводяться неповажно або грубо по відношенню до інших, тому, будь ласка, не робіть цього», — сказала вона тоді в Instagram жива 

Хейлі постаралася розвіяти чутки про те, що вона не любить Селену в інтерв'ю у грудні 2019 року. «Я думаю, що соціальні мережі є живильним середовищем для токсичності, і люди створюють помилкові драми між жінками і намагаються нацькувати їх одна на одну і створити ці наративи, які просто… токсичні», — сказала Хейлі британському Мода, не називаючи імен. "Я думаю, що це потрібно змінити, і таку поведінку необхідно припинити". 

Статті на тему