UA
  RU

  Джастін Теру розповів про помилки у відносинах

  Редагувати переклад
  Актор став головним героєм чоловічого журналу «Men's Health».
  Джастін Теру розповів про помилки у відносинах-Фото 1

  Джастін Теру. Фото: menshealth.com

  Після розлучення Джастіна Теру з актрисою Дженніфер Еністон журналістам не терпиться дізнатися про завидного холостяка більше. Але Теру не поспішав коментувати своє особисте життя. Актор відкрив завісу на сторінках журналу Men's Health і дав зрозуміти, що все ще переживає після того, що сталося.


  Читайте також: ЗМІ: ДЖЕННІФЕР ЕНІСТОН І ДЖАСТИН ТЕРУ НЕ БУЛИ ДРУЖИНИ ОФІЦІЙНО

  Сумнів це добре. Ми всі сумніваємось, коли починаємо щось нове. Сумнів мотивує і допомагає нам намагатися зробити краще. Я часто маю сумнів, але й віри не втрачаю. Як справляюся із сумнівами? Прикидаюсь, що не сумніваюся в собі… Коли відчуваю, що зайшов у глухий кут і застряг у якійсь ситуації, не забуваю, що навіть із цього досвіду можна почерпнути щось варте. Поганий досвід повчальний», - сказав актор.


  Джастін Теру розповів про помилки у відносинах-Фото 2

  Інсайдери стверджують, що, незважаючи на постійні чутки, актор все ще самотній:

  Наразі Джастіна не пов'язують жодних стосунків. Він дуже комунікабельний, тому любить тусуватися з друзями, знайомитися з новими людьми. Весь вільний час він проводить із друзями та сім'єю, наприклад, дуже близький із братом.


  Джастін Теру розповів про помилки у відносинах-Фото 3
  Джастін Теру розповів про помилки у відносинах-Фото 4

  Під час інтерв'ю Джастін також розповів про свої захоплення. У 46 років актор упевнений, що саме бокс допомагає йому виглядати краще. У фотосесії актор також показав свого коханого пса.

  Нагадаємо, нещодавно з'явилася інформація, що Теру зустрічається із 26-річною моделлю.  Статті на тему