UA
  RU

  Джастін Тімберлейк отримав докторський ступінь

  Редагувати переклад
  Співак успішно склав усі іспити та отримав бажаний диплом.

  Джастін Тімберлейк вирішив, що вчитися ніколи не пізно, тому днями він отримав докторський ступінь з музики. Виконавець закінчив Музичний коледж Берклі у Бостоні і там же, 11 травня, йому вручили заповітний диплом доктора наук. Крім співака цей освітній заклад закінчили Міссі Елліотт та музикант Олекса Лакамоєр.


  Джастін Тімберлейк отримав докторський ступінь-Фото 1

  @justintimberlake

  Новину про своє випускне Джастін Тімберлейк розмістив на сторінці в Instagram. Він виклав фото в бонеті та мантії (відповідно до його наукового ступеня) з дипломом Берклі в руках і підписав його так:

  Немає занадто великих мрій! Продовжуйте гнатися за ними! Повірте мені... Я тепер лікар! Але, якщо серйозно, дякую коледжу за таку честь — я дуже зворушений і вдячний.


  Читайте також: ВЕЛИКЕ ВИЗНАННЯ:ДЖАСТИН ТИМБЕРЛЕЙК ОТРИМАЄ НАГОРОДУ ЗА МУЗИЧНІ ДОСЯГНЕННЯ

  Виконавець також поділився кадрами зі своєї афтерпаті після вручення заповітного диплома. Джастін влаштував галасливу вечірку на борту особистого літака. Він позував на трапі з пляшкою вина та склянкою в руці. Тімберлейк залишив підпис під фото:

  Окей тепер час для святкування.


  Сам виконавець нечастий гість на світських заходах і рідко з'являється в папараці. Нещодавно його все ж таки вдалося зняти, коли він прогулювався разом зі своєю дружиною Джесікою Біл по нью-йоркських вулицях. Найчастіше про своє особисте життя співак повідомляє за допомогою соціальної мережі Instagram.

  Нагадаємо, що Джастін Тімберлейк почав зустрічатися з Джесікою Біл у 2007 році, а через п'ять років, у 2012, вони одружилися. Пара має спільний син Сайлас, якому зараз три роки.

  Статті на тему