UA
  RU

  Джейк Джилленхол зізнався, що зніматися з Дженніфер Еністон було “катуванням” 

  Редагувати переклад
  Вся справа в тому, що до своєї партнерки актор відчував почуття, що виходять за рамки професійної поведінки. 
  Джейк Джилленхол зізнався, що зніматися з Дженніфер Еністон було "катуванням" - Фото 1

  Jennifer Aniston and Jake Gyllenhaal протягом 9th Annual Hollywood Film Festival Awards Gala Ceremony - Backstage at Beverly Hilton Hotel в Beverly Hills, California, United States. (Photo by Jon Kopaloff/FilmMagic)

  Джейк Джилленхол згадав, як непросто йому було зніматися разом із Дженніфер Еністон у картині "Хороша дівчинка" 2002 року. Актор повернувся до тих моментів, коли йому довелося зіткнутися на одному знімальному майданчику із зіркою ситкому “Друзі” під час інтерв'ю для шоу The Howard Stern Show. Коли ведучий спитав чоловіка, чи було складно грати з Еністон у любовних сценах, Джейк підтвердив, що так воно і було, а все тому, що дівчина йому дуже подобалася.  

  “Так, це було катування. Але водночас і немає. Так, це точно була суміш обох почуттів. Любовні сцени завжди дуже незручні, бо зазвичай за цим процесом спостерігають 30 чи 50 людей. Це точно не заводить. Працює все чисто механічно. Це як танець. Ти робиш постановку на камеру. 

  Майже через 20 років після виходу фільму Джейк зазначив, що найбільше йому запам'яталися моменти використання подушки під час зйомок любовних сцен. 

  Читай також: Apple вшанував пам'ять Стіва Джобса в 10-ті роковини його смерті короткометражним фільмом 

  Джейк Джилленхол зізнався, що зніматися з Дженніфер Еністон було "катуванням" - Фото 2

  Jennifer Aniston and Jake Gyllenhaal (Photo by John Shearer/WireImage)

  «Ми використали техніку подушки. Це був випереджальний момент, який зазвичай використовують під час зйомок у горизонтальному положенні. Думаю, що це запропонувала Дженніфер. Вона була дуже добра”. 

  У квітні 2016 року Джілленхол пожартував в інтерв'ю з журналом PEOPLE, що працювати з Дженніфер йому було зовсім непросто. 

  “Я був закоханий у неї багато років. Працювати з нею було тяжко. Це було мило, але дуже непросто”. 

  Джилленхол також зізнався, що полюбити Дженніфер його змусило зовсім не її появу в серіалі "Друзі", а те, як вона презентує себе. 

  «Не так “Друзі”, як спостереження за нею здалеку, а також за фільмами, в яких вона знімалася. Я не великий фанат ситкому, а швидше за те, якою людиною вона є”. 

   

  Статті на тему