UA
RU

Джейк Джілленхолл порушив тишу, і нарешті прокоментував новий альбом Тейлор Свіфт 

Потрібно зізнатися, що колишній бойфренд співачки збирався досить довго. 

Джейк Джілленхолл порушив тишу і нарешті прокоментував новий альбом Тейлор Свіфт -Фото 1

Джейку Джилленхолу врешті-решт набридло слухати критику на свою адресу, а тому він вирішив розставити всі крапки над і щодо спекуляцій навколо пісні Тейлор Свіфт "All Too Well". Нещодавно трек отримав свою 10-хвилинну версію та повноцінний кліп. 

Вперше 32-річна переможниця “Греммі” випустила хіт у 2012 році у складі альбому “Red”. Пісня про розрив одразу стала однією з найулюбленіших шанувальників співачки, і змусила всіх повірити в те, що вона присвячена колишньому хлопцеві дівчини — 41-річному актору, з яким Тейлор зустрічалася 2010 року. Втім, сама співачка ніколи не говорила безпосередньо, кому конкретно присвячено рядки її пісні. 

У новому профілі для Есквайр Джилленхол, який за його словами ніколи не слухав альбом, нарешті порушив тишу, і розвінчав деякі фанатські теорії навколо хіта — «All Too Well». Чи дуже хорошою виявилася відповідь, судити лише Тейлор Свіфт.  

Джейк Джілленхолл порушив тишу і нарешті прокоментував новий альбом Тейлор Свіфт -Фото 2

“Ця пісня не має жодного стосунку до мене. Вона про її стосунки із шанувальниками. Це її досвід. Артисти часто використовують особистий досвід для натхнення, і я не можу засуджувати нікого. Втім, я вважаю важливим, щоб людина стримувала своїх шанувальників, коли вони несправедливо нападають на когось у кіберпросторі. Ця обставина вимагає підняти глибшу філософську розмову. Ми повинні брати відповідальність за те, що ми створюємо, як впливаємо на цей світ. Як потрібно розпочинати діалог? Я питаю себе, невже це наше майбутнє? Злість та роз'єднаність? Або ми можемо бути наділені повноваженнями та розширювати можливості інших, одночасно вкладаючи співчуття та ввічливість у домінуючу розмову? Це обговорення, якому ми маємо приділити більше уваги».

Читай також: Королева Єлизавета створила аромат для собак. 

Джилленхол, який зараз полягає у відносинах з моделлю Жанною Кадьє, зізнався, що він усвідомлює інтерес до свого особистого життя. Проте, актор зауважив, що в нього все чудово: він має чудові стосунки, сім'ю, яку він дуже любить. Саме галас із “All Too Well” змусив його це усвідомити. 

Джейк Джілленхолл порушив тишу і нарешті прокоментував новий альбом Тейлор Свіфт -Фото 3

Втім, одну маленьку деталь Джейк Джілленхол все-таки так і не пояснив. Звичайно, йдеться про той самий горезвісний шарф, який у 2010 році Тейлор Свіфт залишила в будинку сестри свого хлопця — актриси та режисера Меггі Джіїленхол. 

Журналісти одного разу питали у самої Меггі, чи збирається її брат віддавати шарф Тейлор, але жінка заявила, що вона не має поняття, про що йдеться. 

“Я ніколи не розуміла, чому всі мене запитують про шарф. Що це? Я збентежений. Можливо, але не знаю”. 

Статті на тему