UA
  RU

  Джеймс Кемерон розповів про нового «Аватар»

  Редагувати переклад
  В інтерв'ю Indie Wire режисер порівняв свій фільм із "Хрещеним батьком".
  Джеймс Кемерон розповів про нового «Аватар»-Фото 1

  "Аватар". Фото: Twentieth Century Fox, imdb.com

  Картина «Аватар 2» вийде на екрани лише у 2020 році, але на неї вже чекають з нетерпінням. Перший фільм, який зібрав 2,7 мільярда доларів, став найкасовішим в історії кіно — і від продовження чекають такого ж успіху.

  Джеймс Кемерон розповів, на що будуть схожі сиквели «Аватара»:

  У мене у планах п'ять «Аватарів». І я розглядаю цю кіносерію як сімейну сагу на кшталт «Хрещеного батька». Звичайно, як і в першому «Аватарі», у сиквелах глядач побачить приголомшливі, неймовірні світи. Але то буде інша історія. Повернуться відомі персонажі, проте що станеться з цими самовідданими воїнами, які готові кинутися в будь-яку авантюру, коли вони подорослішають і у них з'являться діти? Все зміниться".

  Фільми виходитимуть з 2020 по 2025 рік. Сюжет жодної з картин невідомий, але лиходієм у франшизі буде полковник Кворич (Стівен Ленг), як і у першому фільмі. 

  Джеймс Кемерон розповів про нового «Аватар»-Фото 2

  Стівен Ленг (ліворуч) у «Аватарі». Фото: imdb.com

  Також Кемерон коротко оцінив сучасну кінофантастику:

  Сьогодні фантастичні фільми розділилися на два табори. Одні — виключно ескапістські, казкові, які не потребують наукового погляду. Як "Вартові галактики" - просто захоплююче видовище. Інші — науково-фантастичні, у них важлива правдоподібність. Як у «Марсіаніні» та «Інтерстеларі».

  Нагадаємо, Кейт Уінслет зіграє у продовженні «Аватара».

  Статті на тему