UA
  RU

  Джейсон Момоа та Ліза Боне розлучилися через 16 років відносин 

  Редагувати переклад

  У шлюбі екс-пара була 4 роки. 


  42-річний актор серіалу “Гра престолів” 12 січня разом зі своєю вже тепер колишньою дружиною та коханою Лізою Боне поділився з громадськістю невтішною новиною: через 4 роки шлюбу та майже два десятиліття стосунків пара розпалася. 

  Джейсон Момоа і Ліза Боне розлучилися через 16 років відносин - Фото 1

  «Ми всі відчули зміни у цей трансформаційний період. На наших очах розгортається революція і наша сім'я не виняток. Ми відчуваємо сейсмічні поштовхи зміни почуттів”, — таким спільним повідомленням поділився екс-дует в інстаграмі. 


  Колишнє подружжя сказало, що воно закінчує шлюбні стосунки, а також зазначили, що поділилися змінами у своїх житті не тому, що вважають цю новину важливим інфоприводом, а для того, щоб у них була можливість кожному розпочати своє роздільне життя чесно та гідно. 

  Ліза та Джейсон, які пов'язали себе узами шлюбу в 2017 році, пояснили, що "любов між ними продовжує циркулювати, розвиваючись так, як їй самій хочеться". Також колишнє подружжя відзначило, що їм хотілося звільнити одне одного для того, щоб у кожного була можливість зрозуміти, ким він хоче стати. 

  Джейсон Момоа і Ліза Боне розлучилися через 16 років відносин - Фото 2


  Читай також: Меган Фокс заручена - перший погляд на незвичайне кільце (або навіть два) нареченої. 

  “Наша відданість цьому життю та нашим дітям незламна. Нехай переможе любов”, — закінчило колишнє подружжя повідомлення. 

  54-річна актриса, яка є матір'ю Зої Кравіц, зустріла Джейсона вперше у 2004 році у джаз-клубі. Про це жінка сказала у 2018 році в інтерв'ю для видання Портер.   “Не можу сказати, що хімія з'явилася між нами відразу, як тільки ми глянули один на одного, але ми були разом із того самого першого дня. У той момент до нас постукало велике кохання, і він, на відміну від того, як роблять більшість чоловіків, не втік. Він практично схопив мене на руки, закинув собі на плече і забрав так, як чинили печерні люди”, - згадала Ліза Боне. 

  Джейсон Момоа і Ліза Боне розлучилися через 16 років відносин - Фото 3


  Джейсон Момоа розповів Джеймсу Кордену у 2017 році, що він був закоханий у Лізу буквально з 8 років. 

  «Я побачив її на телебаченні, і сказав мамі, що хочу її. Я знав, що переслідуватиму її все її життя, і зрештою доб'юся її. Вона була королевою. Завжди”. 

  Коли Джейсон і Ліза нарешті зустрілися, то, як згадує Момоа, все співпало: правильне місце, правильний час, спільні друзі. Актор зізнався, що він відчув, як усередині нього вибухають феєрверки — чи не романтично? 


  Джейсон Момоа і Ліза Боне розлучилися через 16 років відносин - Фото 4

  Пара має двох дітей-підлітків. Що ж до Лізи, то від першого шлюбу (з Ленні Кравіцем, який був її чоловіком з 1987 по 1993 роки) вона має 33-річну доньку — актрису Зою Кравіц.