UA
RU

Джейсон Судейкіс вперше прокоментував причини розриву з Олівією Уайлд 

Редагувати переклад
Акторові знадобилося 8 місяців, щоб знайти в собі сили розповісти про колишню кохану та її новий роман з Гаррі Стайлзом. 

45-річний актор порушив мовчання і розповів про розлучення з Олівій Вайлд в інтерв'ю для серпневого номера GQвизнавши, що навіть у нього досі немає повної ясності щодо фіналу їхніх відносин.  

“Я краще розумітиму, чому, так сталося через рік, – відповів актор, – і навіть краще – через два, а ще краще – через п'ять. І тоді цей момент у моєму житті перестане бути книгою і ставатиме главою, абзацом, рядком, словом і, нарешті, просто каракулями”.  

На даний момент актор намагається визначити, що він може дізнатися про себе найновішого, переживши цю історію. 

"Це досвід, на якому ви або вчитеся, або якому знаходите виправдання", - пояснив Судейкіс. «Ви берете на себе певну відповідальність за те, що робите, але при цьому намагаєтеся витягти з цього щось крім очевидного». 

Хоча на той час було зрозуміло, що Судейкіс і Уайлд, які мають двох спільних дітей — розлучилися на початку 2020 року, актор підтвердив GQ, що вони скасували свої семирічні заручини лише в листопаді того ж року.  

Читай також: Small Talk: Петро Бевза, художник, автор проекту «Семантичний рай. Алфавіт»

Перенесемося в січень 2021 року, і згадаємо, як Уайлд була помічена тримається за руки з Гаррі Стайлсом, з яким вона працювала над своїм фільмом «Не хвилюйся, люба». І хоча актриса та співак зберігали подробиці своїх стосунків у секреті, їх, як і раніше, бачили разом, насолоджуючись увагою папараці до їхнього публічного прояву почуттів під час відпустки в Італії.  

Джейсон Судейкіс вперше прокоментував причини розриву з Олівією Уайлд - Фото 1

Attends the 2016 Vanity Fair Oscar Party Hosted By Graydon Carter at Wallis Annenberg Center for Performing Arts on February 28, 2016 в Beverly Hills, California.

Але минулий рік для Судейкіса був не таким уже й поганим. У серпні 2020 року на Apple TV+ відбулася прем'єра його шоу "Тед Лассо". Судейкіс виграв "Золотий глобус" за свою появу в проекті, отримавши нагороду, з'явившись на віртуальній церемонії в толстовці з тай-дай принтом, зробленої брендом його сестри. Що ж до вибору подібного образу, то багато шанувальників розсудили, що актор перебуває в депресії через розлучення з Олівією. Втім, Судейкіс розвіяв усі плітки, розповівши, що він не був ні під кайфом, ні вбитим горем у той час. Просто він не захотів одягати костюм Tom Ford, у якому мав з'явитися на церемонії. 

Цікаво, що і в серіалі "Тед Лассо" герой, якого грає Судейкіс, переживає непрості часи, і проходить через складність розлучення. 

Джейсон Судейкіс вперше прокоментував причини розриву з Олівією Уайлд - Фото 2

«І все ж таки ці моменти ніяк не пов'язані один з одним. Це божевілля. Все, що сталося в першому сезоні, базувалося на тому, що трапилося раніше. Три роки раніше. Розумієте, про що я говорю? Історія більша за цей період мого життя, я сподіваюся. І все, через що я пройшов, випробовували мільйони інших людей. Це приємно, правда? Це смирення у якомусь вигляді”, — розповів Судейкіс, наголосивши на тому, що схожості з шоу та його життям не мають жодного стосунку до розлучення з Олівією, адже сценарій був написаний до розлучення пари. 

Насправді, саме Уайлд змусила Судейкм взятися за цю роль ще у 2015 році. 

На даний момент Судейкіс, якому приписували стосунки з колегою на знімальному майданчику Келлі Хейзел, визнав, що це був важкий рік для нього, але він продовжує наполегливо рухатися далі. 

“Я вважаю, що якщо ви проходите через складний етап у житті, стрибаючи та погрожуючи приземлитися на дні яру, то у вас є два виходи: зламати 412 кісток, або приземлитися та стати месником. Я вибрав останнє. Я не знаю, як це вдалося, але саме так я приземлився. Якщо ти падаєш і ламаєш кістки, то тобі доведеться знову їх відростити. Але й у цьому є сила. Тому що ми всі чудово знаємо, що до певного віку нові кістки з часом стають міцнішими. Отже, якщо ви не приземлилися як Месник, знайте, що в цьому є сила”. 

 
 

 

Статті на тему