UA
  RU

  Дженніфер Еністон про спілкування з колишнім чоловіком, зйомки в реюніоні «Друзі» та особисте життя

  Редагувати переклад
  Зірки старої гвардії знову повертаються до обкладинки західних ЗМІ.
   
  Дженніфер Еністон про спілкування з колишнім чоловіком, зйомки в реюніоні «Друзів» та особисте життя-Фото 1

  Нещодавно Дженніфер Еністон взяла участь у модній фотосесії для західного видання The Hollywood Reporter і розповіла багато цікавого про зйомки на реюніоні «Друзі», а також згадала про те, що спілкується зі своїм колишнім чоловіком Джастіном Теру.


  Актриса розповіла про свій будинок і зізналася, що у них окремо відведений кабінет для чоловіка, який він облаштував під себе. Еністон зізналася, що екс-чоловік вибрав досить брутальний дизайн, а саме у темних тонах та з бетонними стінами. Після розлучення знаменитість переробила кімнату і додала туди більш жіночні риси, зокрема потрібні кремові тони. Джастін Теру позитивно оцінив її декор, коли нещодавно зазирнув у гості. Також вона зазначила, що вони із колишнім чоловіком підтримують теплі дружні стосунки.

  Читайте також: Ретро-натхнення: Кім Кардаш'ян показала архівні знімки себе та сестри 1994 року


  Більше уваги Еністон приділила зйомкам реюніону «Друзі» і зізналася, що їй було складно повертатися до минулого, але новий режисер все змінив:

  Поява режисера Бена Уінстона. Ми потім сказали: «Не знаю навіть, спокусив лише його талант, його чарівність чи комбінація всього цього». Навіть хлопці казали: "Чорт, я ніби закохався в нього". Ми навіть не знаємо, чи погодилися ми, тому що це просто було добре, або тому що він такий чудовий. Як би там не було, ми всі сказали так

  - Згадала актриса.


   

  Дженніфер Еністон про спілкування з колишнім чоловіком, зйомки в реюніоні «Друзів» та особисте життя-Фото 2

  Дженніфер розповіла, що їй було досить важко повертатися на знімальний майданчик «Друзів», оскільки її накривала хвиля спогадів та емоцій:  Вони повторили декорації точнісінько такі, як були 27 років тому. І це застало мене зненацька. Я тоді згадала, як ми думали, що весь світ перед нами і життя здавалося просто чудовим, а потім ми пережили, можливо, найважчі часи,

  — гірко говорила актриса.


  Також знаменитість зазначила, що її дуже бавлять чутки про неї: «Я так давно вже не бачила таблоїдів. Те, що ЗМІ робили з особистого життя людей, зараз роблять пересічні люди. Що там зараз пишуть? Я, як і раніше, чекаю близнюків? Чи стану я чудо-матір'ю у свої 52?» - сміється зірка.

  Хочеться відзначити, що Еністон досі виглядає чудово і може дати фору багатьом молодим знаменитостям. Так тримати, Дженні!

  Фото: The Hollywood Reporter


  Статті на тему