UA
  RU

  Дженніфер Еністон відмовляється спілкуватися з непровакцинованими друзями

  Редагувати переклад
  Жорстке рішення, яких вимагають не менш жорсткі часи. 

  Якщо ви бажаєте стати або залишатися другом Дженніфер Еністон, то без довідки з лабораторії вам точно не обійтися. 


  Актриса розповіла в інтерв'ю виданню InStyle, що її група друзів останнім часом стала значно меншою, а все тому, що вона перестала спілкуватися з особами, які відмовилися вакцинуватися від коронавірусу.  

  “У мене було багато людей, з якими я зустрічалася щодня, які відмовилися від щеплення, і це є невдалим збігом обставин для мене. Я вважаю, що це ваш моральний та професійний обов'язок поінформувати, тих, з ким ви спілкуєтеся, зробили вам щеплення чи ні, адже не всі ми щодня проходимо тести”. 


  Актриса визнає, що це дуже слизька ситуація, оскільки вона розуміє, що кожен вільний дотримуватись своєї власної думки. Проте Еністон також вірить, що безліч подібних думок базуються лише на страху чи пропаганді. 

  Такі коментарі актриси викликали хвилю негативу від її передплатників та користувачів мережі. Бурхливі емоції стосувалися такого аспекту, як важливість подібних заходів, якщо сама Дженніфер була вакцинована. 

  Дженніфер Еністон відмовляється спілкуватися з непровакцинованими друзями-Фото 1

  CREDIT: EMMA SUMMERTON/DAWES+CO

  Читай також: Фонд «Таблетки» пропонує купити сумку Snaked, та допомогти онкохворим дітям


  «Бо якщо у вас Дельта, ви все ще можете передати її мені. Можливо, мені буде трохи погано, і я не поїду в лікарню, і не помру. Але я можу передати вірус комусь іншому, якому не вкололи вакцину. Тоді їхнє здоров'я може опинитися під загрозою. Тому я не хочу наражати на чиєсь життя ризику. Ось чому я турбуюся. Ми повинні думати про когось ще окрім себе”, — відповіла на одне з таких питань зірка серіалу “Ранкове шоу” у сторизі в Інстаграм. 

  Еністон підтвердила інформацію про те, що вона зробила щеплення 7 травня, розмістивши фото себе в лабораторії в Інстаграм. 

  “Повністю вакцинована, і почуваюся неймовірно добре. Ми є неймовірно щасливими та привілейованими, тому що зараз у нас є доступ до вакцин проти Ковіда у США. На жаль, таке не завжди можливе в інших куточках землі. І, як ми знаємо, здоров'я одного з нас впливає на всіх. Думаю про тих, хто не хоче вакцинуватися або не має такої можливості, і обіймаю їхні сім'ї та друзів”.   Хоча акторка вдячна за те, що тепер вакцина тече по її крові, вона також вдячна часу на рефлексію, яку надала їй пандемія, поки що у світі відбувалося так багато всього доброго та поганого.  

  В інтерв'ю для InStyle актриса пояснила, що під час карантину їй вдалося сповільнитись, багато чого зрозуміти, переоцінити та прийняти.  


   

  Статті на тему