UA
  RU

  Дженніфер Еністон розповіла, які у неї зараз стосунки з Бредом Піттом 

  Редагувати переклад
  Можливо, на нас чекає чергове возз'єднання у стилі “Бенніфер”? 

  Пройшов майже рік з того часу, як Інтернет-користувачі практично втратили сон через віртуальне возз'єднання Дженніфер Еністон та Бреда Пітта під час прем'єри 17 вересня репетиційного читання сценарію фільму Дейна Кука «Швидкі зміни в школі Ріджмонт Хай» — реінкарнації романтичної коме1982. 


  Як пам'ятають фанати, дві зірки, які були одружені майже п'ять років, перш ніж оголосили про своє розставання в 2005 році, обмінялися люб'язностями, які миттєво стали предметом онлайн-анатомування — так само, як їхнє возз'єднання за лаштунками за кілька місяців до цього. на церемонії SAG Awards 2020  

  Під час нового чату на шоу Говарда Стерна SiriusXM ведучий торкнувся цієї теми у розмові із зіркою серіалу “Друзі”. 


  Говард Стерн запитав: "Тобі тоді було ніяково?"  

  "Ні!", - дуже жваво і без роздумів відповіла Еністон. "Це було дуже весело. Знаєш, ми з Бредом – друзі. Ми — друзі, тож розмовляємо один з одним. Між нами немає ніякої незручності чи дивацтва. Звичайно, ті, хто дивився нашу репетицію, напевно, хотіли, щоб щось подібне між нами відбувалося». 

  Дженніфер Еністон розповіла, які у неї зараз стосунки з Бредом Піттом.


  Як визнала Еністон, фанати дуже зацікавлені у будь-яких подробицях її особистого життя. Зазвичай такі зірки як Дженніфер, які намагаються тримати свою приватність у секреті, не люблять привертати увагу своїх романів.  

  Читай також: Життя – брехня: Брітні Спірс зізналася, що нещаслива, а пости в інстаграмі – обман

  Сам Стерн витяг у актриси, яка оголосила про свій розрив з колишнім чоловіком Джастіном Теру в 2018 році, кілька відповідей на всіх питання, чи змогла вона знову знайти кохання.   «Ні, - відповіла Еністон. «Поки що не було нічого особливого, але я, звичайно, відкрита для спілкування та можливостей». 

  Дженніфер Еністон розповіла, які у неї зараз стосунки з Бредом Піттом.


  І якщо ви все ще шукаєте докази, що між Еністон і Піттом знову спалахнули почуття, то краще раз і назавжди відмовитися від своїх мрій. 

  Дженніфер зізналася, що з колишнім чоловіком вони просто добрі друзі, а шукати другу половинку на сайтах для знайомств не в її стилі. Втім, якщо ви самі сподіваєтеся на те, що у вас може бути шанс стати тим самим єдиним для Джен, то знайте, що вона шукає такі якості у своєму обранці: доброту, веселість, щедрість і як ви вже здогадалися за характером комедійної зірки - Відмінне почуття гумору. 

  Статті на тему