UA
RU

Дженніфер Еністон у новій провокаційній фотосесії

Зірка з'явилася на обкладинці журналу Allure.

Не багато знаменитостей можуть дозволити собі подібну фотосесію, а 53-річна Дженніфер Еністон може і показує нам, якою треба бути у її віці.

Дженніфер Еністон у новій провокаційній фотосесії-Фото 1

Дженніфер Еністон взяла участь у досить провокаційній фотосесії для журналу Allure. Акторка прикрасила обкладинку свіжого випуску, але все б нічого, але стилісти створили їй образи, досі небачені на Еністон. Так, Дженніфер постала перед нами у вінтажному та культовому міні-бра Chanel із колекції весна 1996 року. Але не лише цим епатажним вбранням обійшлися стилісти. На сторінках Еністон з'явилася топлес у вінтажних стрінгах Gucci, тоді ще створених Томом Фордом у 1997 році.

Дженніфер Еністон у новій провокаційній фотосесії-Фото 2
 
Дженніфер Еністон у новій провокаційній фотосесії-Фото 3

На іншому кадрі можна побачити Еністон в широких лакованих штанях, бра у вигляді черепашок і ремені Christian Dior колекції весна-літо 2003. А ось найбільш відверте "голе" плаття від Aisling Camps.

Дженніфер Еністон у новій провокаційній фотосесії-Фото 4
 

Дженніфер Еністон у новій провокаційній фотосесії-Фото 5

Варто віддати належне стилістці Шибон Кеннеді, яка передала дух того часу і повернула нас у юність Дженніфер Еністон. Зйомка проходила у досить стриманому настрої без додаткових декорацій. По той бік об'єктива фотограф Зої Гроссман. 

Дженніфер Еністон у новій провокаційній фотосесії-Фото 6
Дженніфер Еністон у новій провокаційній фотосесії-Фото 7

Читайте також: Дивні історії сім'ї Брітні Спірс: дитячі травми та трагічні події

Ідея відвертості та оголеності Дженніфер Еністон криється в інтимному визнанні, яке вона розповіла журналістам видання. Актриса поринула у своє минуле і розповіла про спроби завагітніти та стати мамою. Вона поділилася своїм досвідом ЕКЗ.

Фото:allure.com

Статті на тему