UA
RU

Дженніфер Лоуренс та Кук Мароні вперше стали батьками

Редагувати переклад

Оскароносна акторка вперше стала мамою.

Цієї середи, 24 лютого, стало відомо, що Дженніфер Лоуренс народила свого первістка в окрузі Лос-Анджелеса. Поки що достовірно невідомо точну дату та час появи на світ малюка, а також його стать та ім'я.

Дженніфер Лоуренс та Кук Мароні вперше стали батьками.

<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br> (Photo by Kevin Mazur/Getty Images for Netflix)

Це перша дитина актриси та її чоловіка художнього галериста. У грудні 2021 року знаменитість повідомила, що перебуває в “цікавому становищі”, але це не завадило їй бути присутньою на прем'єрі фільму “Не дивись угору”, де вона зіграла одну з головних ролей.

Нагадаємо, що Лоуренс вийшла заміж за Мароні у жовтні 2019 року – вони зіграли весілля у знаменитому особняку Белкорт у Ньюпорті. А ось початок романтичних стосунків між актрисою та галеристом розпочалися у травні 2018 року, коли їх познайомила спільна подруга Лора Сімпсон. Сама Лоуренс свого чоловіка називає “найбільшою людиною, яку вона коли-небудь зустрічала”.

Читайте також: Ейвон По-новому Protinol: спосіб загальмувати годину 

Також західні ЗМІ повідомляють, що пара має будинок на Манхеттені, але вони були помічені в пошуку житла в Нью-Йорку, можливо, хотіли збільшити квадратні метри через поповнення в сім'ї.

Статті на тему