UA
  RU

  Дженніфер Лоуренс розпочинає кар'єру режисера

  Редагувати переклад

  "Камера, мотор, знято!" — у найближчому майбутньому саме ці слова Дженніфер Лоуренс повторюватиме найчастіше. Після того, як 25-річна дівчина досягла значних успіхів в акторстві, Лоуренс вирішила освоїти режисуру.

  Дженніфер Лоуренс стане режисером


  Картина, над якою збирається працювати Дженніфер Лоуренс, вже отримала назву - Операція Деліріум. В основу сценарію лягла стаття американського журналіста Раффі Хачадуряна у 60-х роках, присвячена діяльності одного із підрозділів армії США під час холодної війни. У рамках спецоперації вчені займалися секретними розробками психотропної зброї, яка могла б знешкодити ворога.

  Незважаючи на драматичний сюжет, нове кіно буде комедійним, чому ми не дивуємось — Дженніфер Лоуренс славиться своїм почуттям гумору.


  У своєму останньому інтерв'ю акторка розповіла, що хотіла зайнятися режисурою і раніше, але розуміла, що роботу молоденької дівчини публіка прийме з величезною скептицизмом.

  Ще кілька років тому я не була готова до переходу з актриси до режисера. Тепер я впевнена, що повністю готова, - сказала Дженніфер Лоуренс.

  Статті на тему