UA
RU

Дженніфер Лоуренс виходить заміж: відомі подробиці про весілля

Редагувати переклад
Закордонні ЗМІ навперебій розповідають деталі про грандіозне свято!

Дженніфер Лоуренс виходить заміж: відомі подробиці про весілля.

згідно з виданням E! Онлайн, яке посилається на джерело, цієї суботи, 19 жовтня, в Ньюпорті, штат Род-Айленд, збереться 150 друзів і членів сім'ї Дженніфер Лоуренс і Кука Мароні, щоб стати учасниками важливої ​​події для пари. Відомо, що актриса та арт-дилер зв'яжуть себе узами шлюбу у романтичному ресторані Belcourt of Newport, власником якого є близька подруга Джен-Адель.

Все, від церемонії до прийому, без сумніву, проходитиме на найвищому рівні, адже урочистість координує один із найкращих організаторів заходів — фірма Mark Seed Inc.

Читайте також: ДЖЕННІФЕР ЛОУРЕНС ПОДІЛИЛАСЯ СПИСКОМ ЖЕЛАНИХ ВЕСІЛЬНИХ ПОДАРУНКІВ

Джерело також повідомило, що майбутні чоловік та дружина звернулися до кейтерингової компанії Heirloom Fire, яка спеціалізується на натуральних продуктах, відібраних для збереження екосистеми східного узбережжя. Якщо перевести це у грошові знаки, то задоволення апетитів одного гостя коштуватиме парі в середньому 210 доларів (більше 5000 гривень).

Дженніфер Лоуренс виходить заміж: відомі подробиці про весілля.

Поки не відомо, хто став дизайнером весільної сукні нареченої, але все роблять ставки на Марію Грацію К'юрі, яка є креативним директором Dior (нагадаємо, Лоуренс – обличчя модного Будинку). 

А щодо списку гостей, можна припустити, що там буде багато відомих друзів Дженніфер, у тому числі Адель, Бредлі Купер, Емі Шумер, Кріс Дженнер та інші.

Читайте також: ВІДОМІ ПОДРОБИЦІ НОВОГО РОМАНУ ЛІАМА ХЕМЗВОРТУ

На даний момент ми знаємо, що ще в п'ятницю вдень наречений і наречена прибули до Род-Айленду з Нью-Йорка приватним літаком. До них приєдналися й гості, щоби разом провести святкову вечерю перед «великим днем». 

Нагадаємо, ходили чутки, що Дженніфер та Кук таємно одружилися ще 16 вересня. Їх помітили у будівлі суду Нью-Йорка із групою друзів. Але тепер зрозуміли, що вони просто забрали свій весільний сертифікат. 

Статті на тему