UA
RU

Джіджі Хадід та Зейн Малік розповіли, як назвали доньку 

Редагувати переклад
Через 4 місяці після народження малюка, молоді батьки нарешті відкрили завісу таємниці. 
Джіджі Хадід та Зейн Малік розповіли, як назвали доньку -Фото 1

Найбільш обговорювана пара мілініалів Джіджі Хадід і Зейн Малік щойно розповіла, як назвала свою новонароджену дівчинку. Пані та панове, представляємо вам дитину Хай. Джіджі повідомила про цю новину дуже ненав'язливо, лише додавши підпис “мама Хай” у своїй біографії в Інстаграм. 

Ім'я Хай має арабське походження і означає "обрана, що належить до королівської сім'ї або аристократії". 

Супермодель поділилася приємними відомостями про життя своєї доньки якраз через 4 місяці після її народження. “Наша дівчинка вже тут – гарна та здорова. Не можу описати словами, як я зараз почуваюся. Кохання, яке я відчуваю до цієї маленької чоловічки, поза моїм розумінням. Вдячний за те, що знаю її, і пишаюся тим, що можу назвати своєю. Дякуємо за те, яке життя ми проживемо усі разом”, — написав 23 вересня 2020 року Зейн Малік у Твіттері.  

Джіджі Хадід та Зейн Малік розповіли, як назвали доньку -Фото 2

Годинами пізніше Джіджі також виставила фото своєї малечі, а точніше невелику її частину. “Наша дівчинка приєдналася до нас цими вихідними, і вона вже змінює весь наш світ. Я така закохана”, — написала 25-річна модель. 

У наступні місяці Джіджі тримала шанувальників у курсі подій свого материнства, при цьому залишаючись прихильницею до конфіденційності. Незабаром після народження Хай анонімне джерело повідомило виданню E! Новини, що Джіджі та Зейн планують у недалекому майбутньому залишатися на фермі мами дівчини Іоланди Хадід у Пенсільванії. 

Читай також: Сила в рівності - у чому твоя суперсила

“Вони відчувають там спокій. Джіджі хоче більше приватності для дитини, і бажає, щоб у неї була можливість ростити дитину на самоті”. 

Джіджі Хадід та Зейн Малік розповіли, як назвали доньку -Фото 3

Молода сім'я також розглядає варіант Нью-Йорка як удома, а під час канікул Хай вже побачила перший сніг у своєму житті. 

Джіджі та Зейн, які вперше спровокували чутки про роман у 2015 році, возз'єдналися наприкінці 2019 року після розставання на початку року. У квітні 2020 року з'явилися повідомлення про те, що пара чекає на свою першу дитину, що пізніше Джіджі підтвердила Джиммі. Фелону в ефірі повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX Сьогодні ввечері шоу. 

“Зрозуміло, що нам би хотілося оголосити про цю новину на своїх умовах, але ми неймовірно щасливі та схвильовані, а також вдячні всім за вашу підтримку та добрі побажання. Особливо під час такого періоду. Це чудово, що зараз можна побути вдома зі своєю сім'єю всім разом”. 

Статті на тему