UA
  RU

  Джіджі Хадід і Зейн Малік розлучилися через рік після народження їхнього первістка 

  Редагувати переклад
  Причини несподіваного вирішення екс-пари. 
  
  Джіджі Хадід і Зейн Малік розлучилися через рік після народження їхнього первістка.

  NEW YORK, NY — MAY 02: Gigi Hadid and Zayn Malik attend the «Manus x Machina: Fashion In An Age of Technology» Institute Gala Costume at Metropolitan Museum of Art on May 2, 2016 in New York City. (Photo by Neilson Barnard/Getty Images for The Huffington Post)

   

  Джіджі Хадід і Зейн Малік знову вирішили, що нарізно їм буде набагато легше. 26-річна модель і колишній учасник гурту One Direction 28-річний співак розійшлися, як стверджує джерело, близьке до Хідіда. Пара має 13-місячну доньку Кхай. 

  Новини про розрив стосунків між двома закоханими з'явилася після того, як у пресі активно почали обговорювати інцидент, головними учасниками якого стали Зейн Малік та мама Джіджі – Іоланда. Зейн у пресі заперечує будь-які звинувачення, але у своїй інстаграмі стверджує, що він погодився не обговорювати проблеми, які виникли в ході сварки з членом сім'ї його партнерки, який прийшов до них у будинок, коли Джіджі поїхала кілька тижнів тому. 

  «Це було і мало залишатися моєю особистою справою. Але, схоже, на даний момент існує розкол, і, незважаючи на мої зусилля щодо відновлення мирної сімейної атмосфери, яка дозволить мені бути одним із батьків моєї доньки, як вона того заслуговує, сварка просочилася «в пресу». 

  Хлопець зазначив, що для нього найголовніше — захист Кхай від преси та забезпечення для неї приватності, на яку вона заслуговує. 

  Читай також: #хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років

  В іншій заяві Малік заперечує, що він завдав каліцтва 57-річній Іоланді, і сподівається, що жінка перегляне свої звинувачення і вирішуватиме сімейні проблеми без залучення преси. 

  Джіджі Хадід і Зейн Малік розлучилися через рік після народження їхнього первістка.

  PARIS, FRANCE — OCTOBER 02: Zayn Malik і Gigi Hadid attend the Givenchy show як частина з Paris Fashion Week Womenswear Spring/Summer 2017 on October 2, 2016 in Paris, France. (Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images)

  Щодо Джіджі, то дівчина за допомогою свого представника повідомила, що для неї найважливіше — увага її доньки та приватність. 

  Джіджі та Зейн постійно то зустрічаються, то розлучаються, і так з 2015 року, хоча востаннє вони відновили свій роман у 2019 році. Через два місяці Джіджі підтвердила, що вони офіційно знову разом.  

  Пара привітала народження своєї першої дитини у вересні 2020 року, і з того часу поводиться дуже обережно, коли справа доходить до деталей про їхню маленьку дівчинку. Так батьки не допускають появи її особи на фотографіях у соціальних мережах, забезпечуючи повну конфіденційність. 

  В інтерв'ю для Harper `s Bazaar Джіджі говорила, що Зейну знадобилося чимало часу, щоб знайти свій голос у сварках з членами її енергійної сім'ї.  

  Джіджі Хадід і Зейн Малік розлучилися через рік після народження їхнього первістка.

  “Спочатку він постійно ставив собі питання, як же йому висловлювати свою думку. Але зараз він почувається досить комфортно. Він каже те, що думає. Коли він опиняється всередині сімейного конфлікту, то відразу ж запитують його, на чиєму він боці. Він чарівний. Зазвичай він приймає бік моєї мами. Отже, він ще й досить розумний”, — розповідала щаслива дівчина. 

  У День батька раніше цього року Джіджі відзначила важливість Зейна в житті її та доньки за допомогою милого посту в інстаграм. 

  “Наша Кхай удачлива, адже в неї є тато, який так сильно її любить, що готовий зробити все будь-що, аби вона посміхнулася. Щасливий день батька, Зейн Малік. Я така вдячна за кожну маленьку частинку її, яка є твоєю. Ми дуже любимо тебе”. 

   

  Статті на тему