Edit page title Джіджі Хадід кардинально змінила імідж після розлучення з Зейном Маліком 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Джіджі Хадід кардинально змінила імідж після розставання із Зейном Маліком - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Джіджі Хадід кардинально змінила імідж після розлучення з Зейном Маліком 

Редагувати переклад
І вперше після скандалу з'явилась на публіці. 

Джіджі Хадід кардинально змінила імідж після розлучення з Зейном Маліком -Фото 1

Джіджі Хадід була помічена в Нью-Йорку, але виглядало так, що модель і не збиралася ховатися. 

Через місяць після того, як новина про розлучення Джіджі Хадід із Зейном Маліком просочилася в пресу, супермодель була помічена, що залишає фотосесію разом зі своєю молодшою ​​сестрою — Беллою. 

26-річна мама виглядала дуже сміливо у яскраво-червоному комбінезоні Versace, доповнений чорним гольфом, а також чорною шапочкою-біні. Її обличчя було приховано захисною маскою, а замість яскраво-рудих локонів Джіджі красувалася з блондинистими кучерями.  

Джіджі останнім часом веде дуже приватний спосіб життя. Навіть у соцмережах вона з'явилася лише двічі на протязі всього листопада, і лише для того, щоб показати свою роботу. Востаннє публічно вона говорила 28 жовтня після скандалу, під час якого мама Джіджі Іоланда звинуватила зятя у нападі. Тоді Зейн визнав усі звинувачення хибними. 

Читай також: Jay-Z став володарем найбільшої кількості номінацій на “Греммі” в історії

«Джиджі зациклені на Кхай. Вона просить приватності”, — наголосив тоді представник Джіджі. 

Інші звинувачення проти Маліка будувалися на харрасменті самої моделі. Так, ходили чутки, що чоловік за допомогою крику наказував Джіджі захищати її перед своєю матір'ю у його власному домі. 

Джіджі Хадід кардинально змінила імідж після розлучення з Зейном Маліком -Фото 2

У заяві від 28 жовтня Зейн зазначив: “Як ви всі знаєте, я дуже прихована особистість, і я хочу створити безпечний та приватний простір для своєї дочки, де вона могла б рости. Простір, де особисті справи сім'ї нічого очікувати виставлятися на загальний огляд. Захищаючи дочку, я погодився не заперечувати звинувачення, які висловив проти мене член сім'ї моєї партнерки, коли проникнув у наш будинок, доки моєї дівчини не було на місці. Це було і залишається особистим питанням, і незважаючи на мої спроби здобути мир у сім'ї, скандал потрапив у пресу. Я сподіваюся, що нам вдасться оговтатися після жорстких слів, і що важливіше, я все ще захищатиму Кхай і надаватиму їй приватність, на яку вона заслуговує”. 

На даний момент Джіджі та Зейн зустрічаються у присутності своїх адвокатів, розбираючись із питанням опікунства. Відносини між ними залишаються напруженими, але молоді люди роблять все можливе, щоб вирішити всі важливі моменти. 

«Це дуже напружена ситуація. Джіджі та Зейн більше не разом, але вони мають намір разом виховувати Кхай у миролюбному та здоровому оточенні. Вона опрацьовують деталі опікунства. Зараз вони спілкуються лише про Кхай, і вирішують усі питання, пов'язані із нею”. 

 

Статті на тему