UA
RU

Джіджі Хадід змінила імідж після розлучення з Зейном Маліком

Редагувати переклад
Як і належить будь-якій дівчині після розлучення з коханим сходити до перукаря і поміняти образ.
Джіджі Хадід змінила імідж після розлучення з Зейном Маліком-Фото 1

Instagram/@gigihadid

Історія з Джіджі Хадід та Зейном Маліком лише затихла, але, схоже, модель нелегко переносить розрив із артистом. Поки проходили судові позови і вирішувалося хто правий, хто винен, модель усвідомила, що настав час щось у собі змінити, тому зробила густу чубок і пофарбувалася в рудий колір.

Саме в такому образі вона з'явилася на новому знімку на своїй сторінці в Інстаграм перед шанувальниками. Джіджі Хадід взяла участь у фотосесії для кампейна бренду H&M у новому амплуа, тому поки що остаточно не ясно, нова зачіска стане її постійним чином або, все ж таки, вона повернеться у свій звичний вигляд після співпраці з лейблом.

Яке б рішення не ухвалила Хадід, у коментарях шанувальники та друзі моделі залишили захоплені відгуки та закликали Джіджі залишити цей образ.

Читайте також: Белла Хадід розповіла про свої психологічні проблеми

Нагадаємо, що Джіджі Хадід і Зейн Малік розлучилися зовсім не на добрій ноті: виконавця звинуватили в домашньому насильстві проти Іоланди Хадід, а також у грубому поводженні з самою моделлю. У горе-пари є спільна дочка Кхай, якій нещодавно виповнився рік.

Статті на тему