UA
RU

Джо Байден підписано лише на один зірковий акаунт у Твіттері, який не пов'язаний із політикою 

Редагувати переклад
І щасливицею стала дружина Джона Ледженда Кріссі Тейген. 

Джо Байден підписано лише на один зірковий обліковий запис у Твіттері, який не пов'язаний з політикою -Фото 1

Джо Байден розпочав своє правління з того, що став фоловером найважливіших людей у ​​Твіттері, і серед них красуня екс-модель, автор кулінарних збірок Кріссі Тейген. 

35-річна Тейген стала однією з тих, кому пощастило бути обраною Джо Байденом у Твіттері. І вона єдина, яка жодним чином не пов'язана з партією демократів чи Білим Домом. Звичайно, Байден закономірно став передплатником Камали Харріс, Джіл Байден, Дуг Емхофф, а також інших службовців президентської резиденції. 

“Господи! Не можу в цьому повірити”, — написала у Твіттері Кріссі Тейген після того, як політичний письменник Гейб Флейшер вказав їй на те, що офіційний обліковий запис Байдена тепер підписано на 11 осіб, серед яких і сама дівчина. 

“Господи, я нарешті можу бачити твітти президента, і, ймовірно, вони не будуть шалені. Напевно, я більше не маю нічого постити”. 

Рішення президента підписатися на Кріссі з'явилося менш ніж через 24 години після того, як дівчина жартома попросила його стати її. фоловером. 

Джо Байден підписано лише на один зірковий обліковий запис у Твіттері, який не пов'язаний з політикою -Фото 2

“Привіт, Джо Байден. Чотири роки поспіль президент блокував мене, тож, будь ласка, підпишіться на мене”, — написала в середу смілива Кріссі. Тейген була активною прихильницею команди Байден-Харріс під час виборів президента США. Минулого року вона разом зі своїм чоловіком Джоном Леджендом з'явилася на автопробігу у Філадельфії на підтримку майбутнього президента Тоді екс-модель пожартувала, що вона ймовірно не митиметься після повернення додому.

Читай також: Сила в рівності - у чому твоя суперсила

“Їду додому з ралі до Філадельфії. Не митимуся після того, як мене обійняла Камала. Я такне впевнена, що ми обіймалися, якщо чесно. Я була в такому шоці. Але митися все одно не збираюсь”.

До початку інавгурації Байдена та Харріс Тейген написала величезну посаду прощання з попереднім президентом Дональдом Трампом. 

Джо Байден підписано лише на один зірковий обліковий запис у Твіттері, який не пов'язаний з політикою -Фото 3

“Сьогодні закінчується наше загальнонаціональне лихо, але про сорому пам'ятатимуть усе вічно. Ми офіційно можемо сказати, що Дональд Трамп був найбільшим мудаком. Історія не буде добра по відношенню до вас, абсолютний психопат. Я ніколи не була”, - написала дівчина.  

Увечері в середу Кріссі виклала посаду, в якій показала, що вони з сім'єю вже приїхали до Вашингтона, щоб відсвяткувати вступ на посаду Байдена. Зірка задокументувала поїздку до столиці в соціальних мережах, розмістивши фотографії їхнього візиту, та відвідування визначних пам'яток штату. 

“Все буде новим та найкращим. Дуже щаслива. Найрадісніший день у житті”.

Статті на тему