Edit page title Джон Траволта вшанував пам'ять померлої дружини у День матері
Edit meta description Джон Траволта вшанував пам'ять померлої дружини у День матері - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Джон Траволта вшанував пам'ять померлої дружини у День матері

Редагувати переклад
Келлі Престон не буде забута, поки живі її чоловік та діти. 
Джон Траволта вшанував пам'ять померлої дружини в День матері-Фото 1

Джон Траволта вшанував пам'ять своєї покійної дружини та матері трьох дітей Келлі Престон у День матері. 

У неділю зірка численних фільмів 67-річний Траволта поділився з передплатниками зворушливим постом, доповненим двома милими сімейними фотографіями. 

«Дорога Келлі, ти подарувала мені трьох найпрекрасніших дітей, яких мені тільки доводилося знати. Ми любимо тебе і сумуємо за тобою. Щасливий день матері”. 

На першому фото зображені Траволта та Престон, які відпочивають разом у ліжку з дочкою Еллою, якій наразі вже 21 рік, а також їх новонародженим сином Бенджаміном, якому вже 10 років. 

Джон Траволта вшанував пам'ять померлої дружини в День матері-Фото 2

Читай також:Що подивитися та послухати з рівнем Upper intermediate

На другому знімку пара сфотографована зі своїм старшим сином Джеттом, який трагічно загинув у 2009 році. На той момент йому було лише 16 років, і хлопець помер унаслідок епілептичного нападу, коли сім'я відпочивала на Багамських островах. 

Елла прокоментувала запис батька, додавши кілька емоджіу вигляді сердець.  

Це був перший День матері, який сім'я Траволти відзначила без зірки «Близнюків», яка померла після дворічної боротьби з раком грудей у ​​липні минулого року. Їй було лише 57 років. Траволта та Престон були одружені 28 років після того, як пов'язали себе узами шлюбу в Парижі у 1991 році. 

Джон Траволта вшанував пам'ять померлої дружини в День матері-Фото 3

Джон Траволта вшанував пам'ять жінок, згадавши, що у липні 2021 року жінці виповнилося б 58 років. 

Зірка фільмів «Без особи», «Кримінальне чтиво» та «Бріолін» розмістив фотографію з весілля своїх батьків поруч із знімком, на якому його зображено з Престоном, і написав: «З днем ​​народження, люба! Я знайшов це фото з весілля моєї мами та тата. Приємно було бачити наші знімки поруч із ними. З любов'ю, Джон».  

Минулого місяця Траволта згадав Джетта у день його 29-річчя. «З днем ​​народження, мій чудовий Джетті. Я люблю тебе», — підписав він чорно-біле фото сина, яке виставив до Інстаграма.  

Статті на тему