UA
RU

Джон Траволта показав світові свою дочку - у рекламі Суперкубка 

Редагувати переклад
"Немає нікого іншого в цьому світі, з ким я більше хотів би потанцювати", - зізнався гордий батько. 

Джон Траволта показав світові свою дочку - у рекламі Суперкубка -Фото 1

Джон Траволта згадує про наймагічніший досвід останнього року, ремінісуючи про те, як він танцював зі своєю дочкою у рекламі Суперкубка. 

В інтерв'ю для мексиканського видання Есквайр актор поділився підґрунтям появи милого відео для Суперкубка, в якому він знявся разом зі своєю 21-річною дочкою Еллою.  

“Це було чарівно. Немає нікого іншого в цьому світі, з ким я більше хотів би потанцювати, ніж із моєю донькою Еллою. Це спрацювало на великій кількості рівнів. по-перше, це унікальний момент розваги, який подобається людям. По-друге, ця можливість дозволила мені презентувати свою дочку світові – показати її талант та красу”, – розповів 67-річній Джон Траволта. 

Актор також розповів про те, як зйомки в рекламі допомогли йому вшанувати пам'ять своєї дружини та мами Елли Келлі Престона. 57-річна актриса померла минулого липня після дворічної боротьби з раком грудей. 

«Ми з Келлі багато танцювали. Для нас це було справді важливо. У нас було 5,6 мільйонів переглядів ТікТоке, коли ми створили челлендж, попросивши людей повторити танець Це стало заразним. Я дійсно вдячний, що бренд попросив нас зробити це разом”. 

Джон Траволта показав світові свою дочку - у рекламі Суперкубка -Фото 2

John Travolta Says Dancing with Daughter Ella для Super Bowl Commercial був 'Magical'

Траволта часто говорить про свою любов до танців, і особливо зі своєю сім'єю. Минулого серпня Джон поділився відео в Інстаграмі, присвятивши його своїй дружині, яка померла. 

“Моя дочка Елла Траволта і я танцюємо разом на згадку про маму. Однією з улюблених справ Келлі було танцювати зі мною”.

Читай також: Анджеліна Джолі зізналася, що сімейні проблеми заважали їй займатися режисурою 

Нагадуємо, що Траволта був одружений із Престоном 29 років. У шлюбі двох акторів народилося троє дітей: Елла, 10-річний син Бенджамін та 16-річний син Джетт, який помер у віці 16 років у січні 2009 року. 

В інтерв'ю для Есквайр Мексика Траволта також згадав свій багаторічний досвід роботи і на телебаченні, і в кіно.  

«Слава підготувала мене до 2020 року. Коли ти знаменитий, то живеш у свого роду міхурі, замкнутому, як устриця. Ти не можеш відмовитись від нього, якщо хочеш вийти у звичайний день, щоб досліджувати життя. Частина мене вже була знайома з таким існуванням. Слава — ось що підготувало мене до тих рідкісних часів, які є нашим життям». 

Коли справа доходить до його спадщини, Траволта каже: «Спадщина створена всіма людьми, які любили і допомагали мені багато років. Тому я дозволяю їм самим формувати ті спогади, які б вони хотіли мати про мене».  

«Життя - це рух та подорож; те, що ви залишаєте у людях, я думаю, це і є ваша спадщина», - додав Траволта.  

“Те, як вони інтерпретують моє життя, буде різним для кожного. І це нормально, бо це все одно я”. 
 

Статті на тему