UA
RU

Джона Хілл відмовився від ролі у «Бетмені»

Редагувати переклад
Схоже, ми не побачимо актора в образі лиходія. 

Джона Хілл відмовився від участі у «Бетмені»-Фото 1

Новина про участь Джона Хілла у фільмі з'явилася ще на ранніх етапах переговорів. Тепер стало відомо, що він не зіграє одного із лиходіїв у новій частині «Бетмена». Актор міг би отримати роль Пінгвіна чи Загадника. Цих персонажів ще у 80-х роках зіграли Денні Де Віто та Джим Керрі. 

Кажуть, що спочатку непорозуміння між актором та режисером фільму Меттом Рівзом виникло у питанні гонорару. За інформацією видання Коллайдер, Хілл просив 10 мільйонів за свою участь у фільмі До речі, це вдвічі більше за заробітну плату головного героя Бетмена, якого зіграє Роберт Паттінсон.

Читайте також: Актори, які ненавидять свої знакові ролі

Наступним варіантом відмовитися від участі у фільмі могла стати роль Пінгвіна. Як повідомляють джерела, Метт Рівз бачив актора у ролі Пінгвіна, а Джона Хілл хотів зіграти головного лиходія фільму – Загадника.

Нагадаємо, минулого року Джона Хілл схуд приблизно на 50 кг через відмову від алкоголю та шкідливої ​​їжі. Наразі він також пробує себе у ролі режисера, знявши комедійний фільм «Середина 90-х» та кліп популярному американському реп-виконавцю Тревісу Скотту.

Нещодавно стало відомо, що компанію Роберту Паттінсону становитиме зірка серіалу «Велика маленька брехня» Зої Кравіц, яка виконає роль Жінки-кішки.

Статті на тему