UA
  RU

  Джонні Депп відкрив себе у сучасній творчості

  Редагувати переклад

  Актор вирішив не залишати творчі пошуки після перерви в кіно.

  Головне не зупинятись і не падати духом! Саме таке посилання транслює нам Джонні Депп, коли стало відомо, чим він займається після ґрунтовної паузи в роботі в кінематографії.

  Джонні Депп відкрив себе у сучасній творчості-Фото 1

  Фото: neverfeartruth.com

  Виявляється, актор знайшов нове застосування своєму таланту і перейшов у мета-всесвіт. Джонні Депп вже освоїв правила віртуального світу і зміг продати близько 10 тисяч унікальних NTF картин, які були намальовані поверх його реальних творінь. Тобто, його роботи були оцифровані, а також трохи прикрашені завдяки анімації та, вуаля, новий витвір мистецтва під авторством Деппа готовий!

  Актор випустив серію картин під назвою "Не бійся правди". Також у його колекції можна побачити портрети його самого, дочки Лілі-Роуз Депп, Марлона Брандо, Хіта Леджера, Елізабет Тейлор, С. Томпсона, Тіма Берліна, покійного коханого пса актора, а також вигаданого персонажа Банніман. Загалом є з чого вибрати!

  Джонні Депп відкрив себе у сучасній творчості-Фото 2

  Фото: neverfeartruth.com

  Сам же Джонні Депп зізнався, що творчість допомагає йому розвантажити голову та знайти відповіді на запитання, які його глинуть.

  Я завжди використовував мистецтво, як спосіб висловлювати свої почуття та думки. Під час малювання я часто думаю про свою сім'ю, друзів та людей, якими захоплююся. Мої картини оточують і відображають моє життя, але я приховував їх від усіх і обмежував себе. Ніхто не повинен обмежувати себе,

  – зробив висновок актор.

  Читайте також: Spotify та Netflix вирішили самостійно вести проекти Меган Маркл та принца Гаррі: у чому основна причина

  Актор не тільки просуває свою творчість у маси за допомогою NFT, він ще й займається благодійністю. 25% усіх доходів від продажу підуть у різні благодійні організації. З картинами актора можна ознайомитись тут і там же можна придбати собі сподобалося.

  Статті на тему