UA
RU

Джулія Фокс про те, як маніпулював нею Каньє Вест у нетривалих стосунках 

Акторка зізналася, що музикант хотів, щоб вона ділилася деталями їхнього роману. 

Джулія Фокс відповіла всім інтернет-тролям, які припустили, що вона говорила про Кань Уеста в медіа тільки для того, щоб привернути до себе увагу. 

"Він хотів, щоб я це робила", - люто заявила актриса в коментарях до посту акаунта Hollywood Unlocked в Інстаграмі.

Джулія Фокс про те, як маніпулював нею Каньє Вест у нетривалих відносинах.

32-річна зірка фільму "Необроблені коштовності", яка порвала з репером, не соромилася розповідати деталі нового роману усі шість тижнів, що він тривав. 

За час “відносин” пара постійно позувала папараці для сексуальних фотосесій, а також розповідала про романтичні побачення, які Джулія та Каньє проводили у ресторанах Нью-Йорка. 

Читай також: Синтія Ніксон відповіла хейтерам на критику своєї героїні з "І просто так" 

Ти говорила про цього чоловіка так, ніби ви одружені. Ти так відчайдушно хотіла уваги. Це було навіть не 15 хвилин слави, а дві”, — написав коментатор. 

Відповідь Фокс змусив рубліку вважати, що з Канье дуже громадський роман був просто спробою Уеста змусити свою колишню дружину Кім Кардашьян ревнувати. Як ми всі чудово пам'ятаємо, телезірка та beauty-магнатка ніяк не реагувала на витівки колишнього. 

Джулія Фокс про те, як маніпулював нею Каньє Вест у нетривалих відносинах.

“Чому ніхто не може побачити те, якою я є? Чи не шахрайкою. Я розповіла, що ми з Каньє залишилися у добрих стосунках. Я люблю його, але не була закоханою. Ви що думаєте, що мені 12 років?” — відчайдушно відреагувала Джулія Фокс. 

Нагадуємо, що кінець роману Фокс і Уеста припав на ті тимчасові рамки, коли з Каньє стався черговий зрив, і він публічно звинуватив Піта Девідсона у всіх смертних гріхах. Так, під час недільного Суперкубка замість насолоджуватися грою разом з дітьми, репер писав у соцмережі гнівні пости, в яких нецензурно виражався у бік нового хлопця Кардаш'ян. Не нагадуватимемо, наскільки брудно висловлювався Каньє у своїх коментарях. Обмежитися одним постом музикант не зумів, тому продовжив свою тираду в наступному “заяві”. 

“Всі, хто одружений, звертаюся до вас. Тримайте своїх дружин ближче, і переконайтеся, що вони знають, як сильно ви їх любите і цінуєте, тому що в кожній темній алеї їх уже чекають негідники, які готові зруйнувати ваші сім'ї, а потім розгулювати собі в CALVIN KLEIN поряд із вашими дітьми”, — написав Вест у пості, який незабаром був вилучений.  

 

 

Статті на тему