UA
  RU

  Од Ширан опублікував відео роботу на пісню “2step”, зняту у Києві

  Редагувати переклад

  Плюс один знаменитий співак оцінив красу київських вулиць.

  Тільки вчора ми писали про те, що британський гурт Флоренція + Машина поділився новим кліпом, знятим у Києві, як Ед Ширан також показавши свою нову відеороботу.

  Од Ширан опублікував відео роботу на пісню “2step”, зняту у Києві-Фото 1

  Столиця України стала місцем, де світові зірки знаходять натхнення. Так, британський співак Ед Ширан презентував новий кліп на пісню “2step”, яку він виконав разом із репером Lil Baby. Од Ширан пройшовся по нічних вулицях нашої столиці, а також у кадр потрапила будівля механіко-математичного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка.

  Відеоробота починається з передмови співака, в якому він розповідає про своє подорож до України та людей, яких тут зустрівши.

  Я знявши відео на 2step у Києві, в Україні, до того, як там почали відбуватися руйнівні акти насильства. Це був перший раз, коли я відвідав цю країну. Я відчував надзвичайну гостинність під час перебування там: від кожного члена знімальної групи до багатьох людей, яких я зустрічав під час відпочинку. Україна – це горда та стійка країна і я дякую за те, що мені випав шанс зняти там мій кліп,

  – йдеться у повідомленні.

  Читайте також: Фронтмен Gogol Bordello, Ліс Клейпул, син Леннона, записали пісню про президента України

  Також Ед Ширан заявив, що планує всі гроші з авторських зборів від переглядів на YouTube пожертвувати на підтримку України.

  Статті на тему