UA
RU

Ед Ширан йде з музики на півтора роки

Редагувати переклад
Після такого насиченого туру справді варто відпочити.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публікація від Ed Sheeran (@teddysphotos)

Ед Ширан вже два роки перебуває в концертному турі Divide Tour, за час якого він побував у Новій Зеландії, Канаді, Австралії та Азії. Останній концерт співака відбувся у Chantry Park у Великій Британії. Під час нього Ширан і оголосив, що планує призупинити свою кар'єру на найближчі півтора роки.

Як ви знаєте, я був на Divide Tour протягом двох років, і це останній день туру. Це і гірко, і радісно водночас. Наразі мій останній концерт на найближчі 18 місяців. Мені подобається, що я оголошую це тут,

- Поділився з фанатами Ед під час виступу.

Читайте також: Анджеліна Джолі завела свій Youtube-канал

Ширан порівняв закінчення туру з розлученням із дівчиною, з якою були тривалі стосунки. Варто зазначити, що Divide Tour став рекордним за касовими зборами, зібравши близько 755 мільйонів доларів. Також він офіційно названий наймасовішим: за час турне концерти автора хіта Shape Of You відвідало дев'ять мільйонів людей.

У Instagram Ед написав, що не прощається із кар'єрою. За півтора роки він планує написати новий альбом та приділити належну увагу своїм кішкам. Сподіваємося, що про свою дружину Черрі Сіборн, з якою вони таємно одружилися у 2018 році, він теж не забуде.

Нещодавно Ед Ширан пожертвував 300 своїх речей на благодійність. 

Автор: Бабець Єлизавета

Статті на тему