UA
RU

Екс-хлопець Тейлор Свіфт воював за Україну

Редагувати переклад

Так приємно, коли люди, далекі від України, добровільно йдуть захищати наш суверенітет.

Конор Кеннеді, син Роберта Ф. Кеннеді-молодшого, який мав бурхливий роман із Тейлор Свіфт у підлітковому віці, воював разом з українськими солдатами проти росії.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Conor Kennedy (@jconorkennedy)

Кеннеді повернувся додому та поділився своїм досвідом за допомогою публікації в Інстаграм. Він написав, що "хоче померти там".

Я був глибоко зворушений тим, що побачив в Україні за останній рік. Я хотів допомогти. Коли я почув про Міжнародний легіон України, я знав, що точно піду, і пішов до посольства, щоби зареєструватися наступного дня.

Кеннеді — онук сенатора Роберт Ф. Кеннеді — служив у ВСУ таємно і про це нікому не розповідав.

Я не хотів, щоб моя сім'я чи друзі хвилювалися, і я не хотів, щоб зі мною поводилися по-іншому», — пояснює Кеннеді у своєму посту у соціальних мережах. «Вступаючи до лав ЗСУ, у мене не було військового досвіду і це було не дуже добре, але я міг бути корисним в іншому і швидко навчався. Я був готовий там померти. Невдовзі вони погодилися відправити мене на східно-північний фронт.

Хлопець не зізнався, як довго перебував на території України. Кеннеді написав, що був недовго, але цього вистачило, щоб стати мужнішими.

Читайте також: Відомий гонщик Мікаель Крістен продасть свій Rolex заради українських дітей

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський створив Міжнародний легіон у лютому із проханням до іноземців допомогти у боротьбі з росією. Згідно зі звітом, 20 000 осіб із 52 країн зареєструвалися протягом тижня.

Статті на тему