UA
RU

Екс-помічниця Роберта Де Ніро звинуватила його у сексуальних домаганнях

Редагувати переклад
Голлівудський актор вплутався у скандал через гендерну дискримінацію. 

Екс-помічниця Роберта Де Ніро звинуватила його у сексуальних домаганнях.

Колишня помічниця 76-річного актора подала до суду Де Ніро за дискримінацію за ознакою статі та порушення з виплат заробітної плати. Екс-співробітниця Грем Чейз Робінсон розповіла, що Роберт міг висловлюватися нецензурними словами на її адресу, грубити та дозволяти собі вульгарні жарти.

У свідченнях Робінсон каже, що актор міг розмовляти з нею телефоном, перебуваючи в туалеті, просив почухати спину або зав'язати краватку. За словами екс-працівниці, Роберт Де Ніро часто дозволяв собі жарти з приводу його рецепту Віагри. Як докази, Робінсон надала записи телефонних дзвінків, а також повідомлення на робочій пошті.

Читайте також: Принц Гаррі захистив Меган Маркл від наклепу британської преси

Де Ніро неодноразово піддав пані Робінсон безпричинного небажаного фізичного контакту. Він також робив їй сексуальні коментарі, образливо поводився,

— йдеться у судовому позові.

Варто зазначити, що раніше Роберт Де Ніро подав до суду на цю ж співробітницю за те, що вона «дивилася 55 епізодів серіалу «Друзі» під час роботи за чотири дні», а також за «використання корпоративної кредитної картки на дорогі обіди».

Поки рішення суду немає, варто лише здогадуватися, звинувачення актора у харассменті – це помста чи правда. За словами дівчини, Де Ніро першим подав позов лише тому, що її адвокат зв'язався з 76-річною кінозіркою за два тижні до судового засідання, що й дало змогу актору зробити «випереджальний» хід.

Чи постраждає кар'єра голлівудського актора через звинувачення у ґендерній дискримінації? Цілком можливо. Ми вже розповідали про знаменитостях, чиє скандальна поведінка мало не коштувала їм кар'єри. 

Статті на тему