UA
RU

Екс-дружина Ченнінга Татума звинуватила актора у маніпуляції опікою над дочкою

Редагувати переклад
Боротьба над опікою доньки продовжується. 

Екс-дружина Ченнінга Татума звинуватила актора у маніпуляції опікою над дочкою-Фото 1

У судовій справі щодо опіки над спільною дочкою 39-річного американського актора та 38-річної американської актриси продовжують з'являтися нові подробиці. Ще вчора Ченнінг Татум офіційно заявив, що вони з Дженною Деван через суд вирішують питання щодо спільного проведення з малюком на Новий Рік, Різдво, День Подяки та інших свят. 

Як виявилося, екс-дружина американського актора не знала про такий перебіг подій, оскільки вже підписалася під визначеним раніше судом графіком зустрічей. Дженна розповіла, що була вкрай засмучена, побачивши цю інформацію у ЗМІ. Про це розповідає ТMZ. 

Читайте також: Принц Вільям виховує своїх дітей без гендерних стереотипів

Однією з нових вимог Ченнінга Татума стало дозволити обом батькам спілкуватися з дочкою дистанційно з відеодзвінка. Але, за словами актриси, саме її екс-чоловік і не дозволяє дзвонити дитині, коли та перебувати з ним. Крім того, сам Ченнінг ніколи не намагався спілкуватися з дочкою в такий спосіб. 

Дженна поділилася і про нові подробиці їхньої боротьби над опікою дочки. Адвокати актриси запевняють, що її колишній чоловік зовсім не платить аліменти доньки, тоді як сторона Татума запевнять, що гроші постійно надходять на спільний рахунок та покривають витрати, необхідні для виховання шестирічної Еверлі. 

Про те, які ще вимоги висував Ченнінг Татум, ми розповідали тут

Статті на тему