Ексклюзивне інтерв’ю: Джуд Лоу розповідає про свою найнетиповішу роль у фільмі «Гамбіт королеви»

Нову роль Джуда Лоу в стрічці «Гамбіт королеви» (Firebrand) режисера Каріма Айноуза, що вийде на українські екрани 13 червня, називають найнетиповішою роллю в кар’єрі голлівудського красунчика. Він грає старого, хворого та параноїдального короля Англії Генріха VIII. Більше про роботу над роллю середньовічного аб’юзера та принципи сучасного чоловіка в інтерв’ю Marie Claire.

Ексклюзивне інтерв’ю: Джуд Лоу розповідає про свою найнетиповішу роль у фільмі «Гамбіт королеви»-Фото 1

Джуде, чому саме ця роль стала для вас особливою?

Ну, я вперше граю короля! (Усміхається.) Не звичайного короля, а найбільш впізнаваного англійського монарха Генріха VIII. Його фігура всім добре відома, але він давно перетворився на міфологему. Було важко пробитися через століття спотворення його образу та відшукати за ним живу людину, яка б вона не була.

Алісія Вікандер, яка зіграла роль королеви Катерини Парр має значний досвід роботи в історичних проєктах. Вона вам допомагала?

О, ні. Вона більше консультувала дівчат, які ходили в справжніх костюмах тієї епохи з тугими корсетами, пишними спідницями, цими складними зачісками. Звісно, мені також не було зручно. Костюми епохи Тюдорів – не про зручність. Це ознака статусу. Щоб одягтися в плаття вельможі чи короля треба не менше трьох людей. Це не примха. Ти у прямому сенсі не вдягнешься сам. Це не дуже приємний досвід, але він дозволяв поринути в епоху та відчути її.

Ексклюзивне інтерв’ю: Джуд Лоу розповідає про свою найнетиповішу роль у фільмі «Гамбіт королеви»-Фото 2

Ексклюзивне інтерв’ю: Джуд Лоу розповідає про свою найнетиповішу роль у фільмі «Гамбіт королеви»-Фото 3

Ексклюзивне інтерв’ю: Джуд Лоу розповідає про свою найнетиповішу роль у фільмі «Гамбіт королеви»-Фото 4

За вашої ініціатв її могла «відчути» вся знімальна команда…

(Сміється.) Я читав кілька цікавих розповідей про те, що запах Генрі відчувався за три кімнати. Його нога так гнила. Він приховував це, втираючи трояндове олію. Я вирішив, що це матиме великий вплив, якщо від мене жахливо пахне. Тож я знайшов фахівчиню з парфумерії, який би створив спеціальну огидну суміш запахів, щоб передати запах короля, який страждав від набряклих щиколоток і виразок на ногах в останні роки життя. Вона створює чудові аромати, а також створює жахливі аромати. Вона якимось чином придумала цю надзвичайну різноманітність крові, фекалій і поту. І це був дійсно огидний аромат. Я не можу сказати, що команда була у захваті… (Сміється.)

Повну версію інтерв’ю з голлівудською зіркою читайте в літньому номері Marie Claire.

Читайте також: ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ’Ю АЛІСІЇ ВІКАНДЕР ПРО РОЛЬ У ФІЛЬМІ «ГАМБІТ КОРОЛЕВИ», НЕПРИЄМНОСТІ З ДЖУДОМ ЛОУ ТА НОСІННЯ КОРСЕТУ 

Статті на тему