UA
RU

Елізабет Олсен розповіла про суперництво зі старшими сестрами 

Редагувати переклад
Мері-Кейт та Ешлі Олсен стали популярними задовго до того, як світ дізнався про існування Елізабет. 
Елізабет Олсен розповіла про суперництво зі старшими сестрами - Фото 1

CREDIT: GRAZIA USA

 

32-річна — молодша із сестер Олсен Елізабет не може уникнути тиску, пов'язаного із власним прізвищем. Однак, незважаючи на складнощі, дівчині вдалося зробити своє ім'я, вийшовши з тіні сестер.  

Зірка серіалу “ВандаВіжен” прикрасила собою другу digital-обкладинку журналу Grazia USAс Новинка Йорк мода Week's питання. В інтерв'ю дівчина розповіла про те, як їй живеться під напором постійного порівняння з Мері-Кейт та Ешлі.  

“Непотизм (кумівство) – те, що я чудово розумію. І, звичайно, я завжди хотіла, щоб мене сприймали як окрему одиницю”, — розповіла Елізабет, додавши, що вона чудово розуміла вагу популярності своїх сестер, коли починала грати. 

Хоча Елізабет зрештою зробила кар'єру, зігравши головні ролі в «Месниках» та серіалі Disney + "ВандаВіжен”, вона зізналася, що завжди любила стиль своїх старших сестер. У січні актриса заявила, що завжди хотіла мати такий самий одяг, як і в її сестер. 

«Все, що мої сестри будь-коли носили за все моє життя, я хотіла б носити навіть зараз, коли стала дорослою. Я хочу їхнє пальто. Я хочу їх туфлі. Я хочу їхні сукні», - зізналася вона. «І це те, що я ніколи не зможу перерости».

Читай також: Діти індиго: 7 актуальних фасонів джинсів сезону "весна-літо" 2021 

Елізабет Олсен розповіла про суперництво зі старшими сестрами - Фото 2

Актриса пояснила, що постійно відвідувала магазини секонд-хенду, щоб знайти одяг, схожий на той, що носили його 34-річні сестри. 

«І тому на той час я сама просто перебирала всі секонд-хенди і носила все, всі речі, крім своїх власних, і стала більше схожа на Енні Холл», - розповіла Елізабет під час інтерв'ю на SiriusXM's Згідно з доповіддю Джесс Кейгл шоу. 

Тим не менш, Елізабет сказала, що було багато речей, які робили її унікальною, наприклад, любов до театру. 

«Моїм сестрам ніколи не подобалося грати у живому театрі. Вони не люблять живої публіки. Вони були досить сором'язливі, і це змушувало їх нервувати», - пояснила вона.  

«Я була тією, яка змусила всіх прийти подивитися, як я граю у мюзиклі, який ми поставили за два тижні. Щоліта їм доводилося дивитися по три мої виступи», - продовжила Елізабет. «Вони мали приходити на кожну танцювальну виставу… для мене завжди було унікальним те, що я любила театр, танці та співи». 

 

Статті на тему