UA
  RU

  Єлизавета II відповідає на недавні звинувачення принца Гаррі 

  Редагувати переклад

  Здається, зберігати мовчання за таких обставин було б нелогічно. 

  Королева Єлизавета «глибоко засмучена» безжальною критикою онука принца Гаррі на адресу своєї сім'ї і, згідно з заявами, сприймає ситуацію «дуже особисто». 

  «Бабуся Гаррі сприйняла це дуже близько до серця і глибоко засмучена тим, що сказав Гаррі, зокрема його коментарями про виховання дітей принцом Чарльзом і припущенням, що його батько не знає кращого шляху через те, як він був вихований. Це був дуже тривожний час», - розповіло в неділю анонімне джерело виданню пошта. 

  Здається, що змучений Гаррі не може перестати звинувачувати свого батька принца Чарльза, говорячи в новому серіалі Apple TV + Я, якого ти не бачиш, що тато змушував його страждати в дитинстві.  

  Єлизавета II відповідає на недавні звинувачення принца Гаррі.

  "Мій батько казав мені, коли я був молодший... Ну, це було так для мене, так буде і для тебе", - розповів 36-річний принц Опре Вінфрі. «У цьому немає сенсу: просто тому, що ви страждали, це не означає, що ваші діти повинні піддаватися подібній манері поведінки, насправді саме має бути навпаки. Якщо ви страждали, зробіть усе можливе, щоб переконатися, що будь-який негативний досвід, який ви мали, ви можете виправити для своїх дітей», — додав молодший син Чарльза і Діани.

  Читай також: Колаборація ROUSSIN Х WhyNot? Enot у підтримку тварин з притулку «Сіріус»

  Хоча деякі вважають, що публічне висловлювання Гаррі робить примирення малоймовірним, джерела повідомили в неділю, що Чарльз не хоче переривати стосунки зі своїм сином. 

  Єлизавета II відповідає на недавні звинувачення принца Гаррі.

  LONDON, UNITED KINGDOM — OCTOBER 04: Принцип Charles Laughing з його синами як ліфти Принцип Харрі Onto Prince William's Shoulders in Kensington Palace

  «Чарльз захоче поспілкуватися, але справедливо сказати, що те, що Гаррі сказав в обох інтерв'ю Опре, було сприйнято в сім'ї як дуже безсердечні звинувачення. Якби Гаррі збирався атакувати королеву більш особистим чином, Чарльз, без сумніву, став би спільником королеви, і Гаррі опинився б у опалі, - розповів пресі анонімне джерело. 

  «Чарльз така ніжна людина і, насамперед, відданий батько. Він почуватиметься нещасним. Він хоче примирення. Він зовсім не мстивий». 

   

  Статті на тему