UA
  RU

  Еллен Дедженерес закриває власне шоу після 19-ти сезонів 

  Редагувати переклад
  “Я маю кинути собі новий виклик”. 
  
  Еллен Дедженерес закриває власне шоу після 19-ти сезонів.

  Одна з найяскравіших телевізійних зірок США Еллен Дедженерес зізналася, що після дев'ятнадцяти успішних сезонів шоу імені самої себе вона готова попрощатися з ним навесні 2022 року. 

  У середу на початку нового епізоду програми Дедженерес розповіла, що 19 сезон буде останнім в історії шоу. 

  «Останні 18 років змінили моє життя. Ви змінили моє життя. Я вічно вдячна вам за те, що дивилися, сміялися, танцювали — іноді плакали. Це шоу було найкращим досвідом у моєму житті, і я вдячна за нього всім вам”. 

  Приймаючи настільки важливе рішення, ведуча розповіла, що багато думала про те, що вирішила зробити, і, звісно, ​​радилася зі своєю дружиною. Портією де Россі. 

  “Я розмірковувала над цією ідеєю деякий час. Я виношувала її. Я розмовляла з Портією. З собою. Кілька разів я говорила із собою, та Портією думала, що з нею. Зворотне також відбувалося. Якось я розмовляла з телевізором і випадково написала своєму офтальмологу. Суть у тому, що мені потрібно взяти перерву від постійних розмов”.

  Читай також: Стартують покази ретроспективної кінопрограми «Французька весна в Україні – 2021»

  Для Дедженерес закінчення її шоу на 19-му сезоні — те, що вона давно думала. 

  Еллен Дедженерес закриває власне шоу після 19-ти сезонів.

  LOS ANGELES, CALIFORNIA — JANUARY 05: Ellen DeGeneres and Portia de Rossi attend the Netflix 2020 Golden Globes After Party on January 05, 2020 in Los Angeles, California. (Photo by Charley Gallay/Getty Images for Netflix)

  “Два роки тому я підписала контракт ще на три роки. Глибоко всередині я завжди знала, що 19 сезон буде моїм останнім. Правда, що я завжди довіряю своїм інстинктам. І вони підказали мені, що настав час закінчувати. Як комедіантка я завжди розуміла важливість таймінгу. З усією серйозністю заявляю, що я дійсно відчуваю, що наступний сезон — правильний час, щоб закінчити цей приголомшливий розділ свого життя”. 

  Дедженерес розповіла, що у далекому 1997 році вона знала, що треба припиняти ситкомі починати щось нове. Телеведуча зізналася, що тоді їй наснився птах, якого треба було випустити з клітки. Більш ніж через 20 років їй знову наснився пророчий сон — птах з яскраво-червоним оперенням прошепотів Еллен, що вона все одно зможе зніматися на Нетфлікс. 

  «18 років тому в першому епізоді я сказала, що це будуть довгі і серйозні стосунки. І ми плануємо продовжити стосунки навіть після закінчення шоу. Тільки не в цьому домі, бо, як ви знаєте, я люблю переїжджати”. 

  У заключній частині монологу Еллен Дедженерес пообіцяла, що вона планує зняти фантастичний фінальний сезон, у якому буде багато сюрпризів, ремінісценцій та моментів, коли вона зможе подякувати своїм фанам. 

   

  Статті на тему