UA
RU

Елліот Пейдж вперше показав новопридбане тіло топлес

Редагувати переклад
Величезний прес - доповнення до зміненого ґендеру.  

Елліот Пейдж, актор, який минулого року зробив камінг-аут і розповів про те, що він зробив операцію зі зміни статі, опублікував у соціальних мережах свою першу післяопераційну фотографію без сорочки.  

"Перший купальний костюм трансгендера", - написав Пейдж в Instagram, виставивши фото себе в червоних плавках, сонячних окулярах, бейсболці та з широкою посмішкою, стоячи біля басейну. 

"Ти виглядаєш феноменально !!!", - відразу ж відповіла актриса Рубі Роуз. 

«Погляньте на цього гарного хлопчика», — написала акторка та комедіантка Ілана Глейзер. 

"І найголовніше те, що ти щасливий", - своєю чергою відповіла Ніна Добрев. 

Інші коментарі під новим знімком Елліота Пейджа стосувалися того, наскільки ідеально виглядає його новопридбане тіло. 

Читай також: Переможці Євробачення-2021 гурт Maneskin пройдуть тест на наркотики 

Елліот Пейдж вперше показав новопридбане тіло топлес-Фото 1

“Я можу запозичити у тебе трохи м'язів? Дуже дякую”, - зазначила співачка Таня Тагак. 

"Чувак, тепер я розумію, чому ти перевершив мене під час тієї воркаут-сесії", - написав актор і виконавець Джастін Корнвелл. 

Пейдж, який є зіркою таких фільмів та серіалів як “Джуно”, “Академія Амбрела” та “Початок” розповів про те, що є трансгендерним чоловіком у грудні 2020 року. В інтерв'ю Опре Вінфрі минулого місяця Пейдж сказав, що, на його думку, хірургічна операція змінила його життя і, можливо, навіть врятувала його. 

Під час інтерв'ю Пейдж розплакався, коли Уінфрі запитала його, що принесло йому найбільше радості. Актор, номінований на «Оскар», сказав, що саме такі дрібниці, як носіння футболки, рушники навколо талії після душу чи дотик до грудей, змусили його «відчувати себе комфортно у своєму тілі, мабуть, уперше за все життя».  

Пейдж закликав чиновників підтримати охорону здоров'я для трансгендерів та надати їм відкритий доступ до спорту. Деякі законодавці намагаються заборонити трансгендерній молоді займатися спортом, який не відповідає їхній гендерній ідентичності.  

«Діти помруть, – зазначив Пейдж. — І це справді так просто». 

Статті на тему