UA
RU

Єлизавета II заборонила принцу Гаррі та Меган Маркл використати бренд Suxes Royal у комерційних цілях

Після такого рішення фінансове становище подружжя може значно погіршитися.

Єлизавета II заборонила принцу Гаррі та Меган Маркл використати бренд Suxes Royal у комерційних цілях.

У січні цього року принц Гаррі і Меган Маркл вирішили відмовитися від королівського фінансування, про що розповіли на своїй офіційній сторінці в Instagram. Після оголошення цієї новини «монарші баталії» навколо пари не вщухають.

Днями стало відомо, що королева Єлизавета II заборонила герцогам використовувати їхній бренд Suxes Royal у комерційних цілях та під час публічних виступів. Крім того, сім'я також не зможе використати слово «королівський». Таке рішення було прийнято Її Величністю після низки зборів з високопосадовцями та з деякими членами королівської сім'ї. 

Читайте також: Кейт Міддлтон і принц Вільям планують на якийсь час відпочити від королівських обов'язків

Ймовірно, що Меган Маркл та принцу Гаррі доведеться також перейменувати свою офіційну сторінку в Instagram, на яку наразі вже підписано 11 мільйонів користувачів. Тож найближчим часом герцоги Сассекські займуться «ребрендингом». 

Нагадаємо, принц Гаррі та Меган Маркл зареєстрували бренд Suxes Royal як міжнародний товарний знак, під яким вони планували випускати різні товари: книги, навчальні матеріали, канцелярію та навіть одяг. 

Статті на тему