UA
RU

Емілі Блант хоче зняти сіквел «Диявол носить Prada»

Редагувати переклад

Акторка задумалася над тим, щоб осучаснити цей фільм.

Емілі Блант безперечно сумує за минулими часами, оскільки в актриси народилася ідея зняти продовження культового фільму.

Знаменитість зізналася, що знову хоче возз'єднатися з Меріл Стріп, Енн Хетеуей, Стенлі Туччі та іншими. Про це вона повідомила у четвер, 10 листопада у шоу The Viewer.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від The ​​Devil Wears Prada (@thedevilwearsprada06)

Блант каже, що це навряд чи буде сіквел, адже зараз ми живемо в іншу епоху, коли цінності змістилися і фільм мав би трохи інший ракурс. Енн Хетеуей також припустила, що фільм не буде схожим на оригінал. Але Емілі пожартувала, що зелені тіні, які носила її героїня Емілі Чарльтон, були настільки страшними, що гідні повторення.

Я не знаю, чи може бути [продовження]», — сказала володарка Оскара, яка зіграла журналістку Андреа «Енді» Сакс.»Я просто думаю, що фільм був в іншу епоху, розумієте? Тепер все стало таким цифровим, і цей фільм було б зосереджено на концепції створення фізичної речі. Зараз все зовсім по-іншому, 

- припустила Енн Хетеуей.

Проте, актриса зазначила, що це була чудова «спроба подумати про те, як Енді та Емілі потрібно купити Міранді каву і вона десь у Європі, а потім на шляху вони забирають Стенлі Туччі з Італії, який знаходиться у ресторані».

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від The ​​Devil Wears Prada (@thedevilwearsprada06)

Читайте також: Енн Хетеуей відтворила образ з "Диявол носить Prada" в компанії Анни Вінтур

Що ж, було чудово, якщо Емілі Блант все ж таки втілила в життя свій задум і ми змогли б знову зустрітися з такими улюбленими героями видання Runway. 

 

Статті на тему