UA
  RU

  Емілі Ратаковські показала перші дні життя свого сина

  Редагувати переклад
  Смілива зірка Інстаграма не проти виставити на загальний огляд навіть такі інтимні моменти, як годування новонародженого сина.

  Емілі Ратаковські показала перші дні життя свого сина.


  Емілі Ратаковські звикла ділитися найпотаємнішими моментами свого життя з вдячними передплатниками, які завжди раді і новим публікаціям актриси, і знімкам, на яких дівчина постає оголеною. З появою первістка – сина Сільвестра, молода мама не збирається здавати обертів, і вже хвалиться новонабутим статусом. Цього разу дівчина вирішила посвятити своїх фанатів у таїнство грудного вигодовування.

  29-річна модель опублікувала у своєму обліковому записі в Інстаграм знімок, який описує цей процес, підписавши пост простим словосполученням – «гарний хлопчик».


  Нагадуємо, що Ратаковські народила маленького Сільвестра, свою першу дитину, яка одружилася з Себастіаном Беаром-МакКлардом, 8 березня, і характерно для своєї манери поведінки чи не щодня знаходить час для знімків у соцмережі.

  Читай також: Інсайдери розповіли, які кроки збирається зробити королева Єлизавета II у світлі недавніх скандалів

  Емілі Ратаковські показала перші дні життя свого сина.


  Емілі оголосила новину про народження дитини за допомогою фотографії, на якій було знято в процесі годування малюка грудьми, а потім розмістила фотографії, на яких зображено сам процес пологів. На деяких знімках на дівчині киснева маска, на інших вона просто щиро насолоджується першими моментами життя Сільвестра. 

  У жовтні Ратаковські оголосила, що вона і Беар-МакКлард, актор і продюсер, чекають на дитину за допомогою цифрової обкладинки Vogue, і згодом поділилися своїми власними фотографіями в стилі «ню» під час вагітності. 

  Акторка не розкривала стать своєї дитини під час оголошення про вагітність, просто сказавши: «Я не можу дочекатися, щоб побачити, ким ти будеш». не впізнають стать, поки їх дитині не виповниться 18 років, і лише тоді вона сама розповість їм про свій вибір». Втім, сама Емілі у своєму останньому пості в Інстаграм назвала Сільвестра своїм красивим, але все ж таки хлопчиком.  Ратаковські, яка відсвяткувала розкішний бейбі-шауер у лютому в Нью-Йорку, зв'язала себе шлюбом з продюсером без зайвих урочистостей у будівлі суду у лютому 2018 року. 

  Статті на тему