UA
RU

Емілі Ратаковські народила первістка 

Редагувати переклад
Яке незвичайне ім'я обрали батьки для свого малюка? 
Емілі Ратаковські народила первістка - Фото 1

Модель та зірка Інстаграма Емілі Ратаковський стала мамою хлопчика. Дитини, народженої у шлюбі зірки кліпу “розпливчастий Лінії” із Себастьяном Беаром-МакКлардом назвали Сільвестром Аполло 

"Сільвестр Аполло Беар приєднався до нас. Він з'явився на світ 8 березня 2021 року в самий сюрреалістичний, красивий і наповнений любов'ю ранок всього мого життя”, — підписала дівчина пост, який вона виставила в четвер в Інстаграм. На знімку зображена молода мама, що годує грудьми свого первістка. 

29-річна Ратаковський у жовтні заявила про те, що перебуває в положенні, за допомогою відео для Мода, знятого її подругою Оленою Данемо. Ні вона, ні її 31-річний чоловік Себастіан не хотіли знати стать дитини, тому що стверджували, що тільки вона має право вибирати те, як себе ідентифікувати. Пара жартувала, що до 18 років вони не дізнаються, який саме гендер у їхнього малюка, однак, поки вони визначають його як хлопчика. В есе для того ж Мода Емілі Ратаковський написала, що не збирається, нав'язувати дитині свою думку, і постарається робити все можливе для того, щоб вона виросла вільною і відкритою людиною. 

Читай також: Юна королева: Все, що потрібно знати про найзатребуванішу молоду актрису сучасності — Ані Тейлор-Джой

Емілі Ратаковські народила первістка - Фото 2

У листопаді Емілі та її чоловік вирушили у своєрідну відпустку, бажаючи насолодитися останніми місяцями, які в них залишилися наодинці перед появою третьої людини у сім'ї. 

У лютому 2021 пара вдалося влаштувати розкішну вечірку з приводу швидкого народження їхнього первістка - всього за місяць до того, як малюк з'явився на світ. Друзі сім'ї відсвяткували подію у готелі Ні у Нью Йорку. Квіти, величезні золоті кулі та безліч подарунків – торжество пройшло неймовірно голосно. На атмосферну вечірку було запрошено найближчих друзів дуета, серед яких і арт-дилер Сара Ховер, та DJ повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX Misshapesце дівчина чи Лезарк, Елісон Вельми. яка займається ювелірним мистецтвом. Святкування передбачало вечерю з трьома змінами страв, а також тимчасові татуювання від чоловіка Ховер Тома Сакс.  

Ратаковський та продюсер Беар-МакКлард одружилися у 2018 році у суді після зовсім короткого роману. 

 

Статті на тему