UA
RU

Емілія Кларк зіграє роль дружини Оскара Уайльда

Актриса дістанеться головна роль фільму про англійського письменника.

Ніжна та витончена зовнішність Емілі чудово підходить для ролі дружини знаменитого британського письменника. Але за цією тендітною жінкою стоїть велика історія.

Емілія Кларк зіграє роль дружини Оскара Уайльда-Фото 1

HOLLYWOOD, CA — OCTOBER 04: Actress Emilia Clarke перебуває в HBO Films' "Ми Dinner With Herve" Premiere held at Paramount Studios on October 4, 2018 in Hollywood, California. (Photo by Albert L. Ortega/Getty Images)

Режисерка Софі Гайд зніме фільм під назвою "Ідеальна дружина", в якому розповідатиметься про чоловіка оскара Уайльда Констанс Ллойд. Про це повідомляє видання Variety.

Достовірно невідомі деталі майбутньої картини, але є інформація, що у фільмі буде показано життя жінки після того, як вона вийшла заміж за письменника у 1884 році. Вони разом виховували двох дітей доти, доки Уайльда не ув'язнили за гомосексуальні погляди, які були категорично заборонені на той час на території Британії та Уельсу. Після цього Констанс переїжджає до Швейцарії з дітьми та починає нове життя, не відновлюючи зв'язку з чоловіком.

Читайте також: Зірка серіалу "Дамер" Еван Пітерс розповів, що втомився грати маніяків та вбивць

Варто зазначити, що головна героїня не була просто жінкою, вона була феміністкою та активісткою. Вона брала безпосередню участь у русі за реформу жіночого одягу – щоб зробити його більш комфортним, ніж традиційні вікторіанські сукні з корсетами.

Відчуває, що це буде гарна картина з незвичайними декораціями та костюмами.

Статті на тему