UA
RU

Емма Робертс поділилася порадою з молодими мамами, про яку хотіла б дізнатися раніше 

Редагувати переклад
Актриса та її партнер Гаррет Хедлунд стали батьками малюка Родса в грудні. 
Емма Робертс поділилася порадою з молодими мамами, про яку хотіла б дізнатися раніше - Фото 1

Емма Робертс неодноразово заявляла, що хотіла стати мамою з давніх-давен. Ще в підлітковому віці актриса розуміла, що перш за все вона прагне побудови сім'ї, хоч і професійних амбіцій дівчині не позичати. І лише у 30-річному віці мрія Емми збулася - вона стала батьком для свого первістка Родса, який з'явився від бойфренда Робертс Гаррета. Хедлунда. 

Під час розмови зі своєю колегою по знімальному майданчику серіалу "Королеви крику" Джеймі Лі Кертіс нова мама розповіла, про що вона хотіла б знати до того, як стала відповідальною за власну дитину. 

У відповідь на запитання 62-річної Кертіс про те, що вона хотіла б розуміти про материнство, поки сама не пустилася на всі тяжкі, Емма Робертс відповіла, що це усвідомлення того, що з кожним днем ​​навички мами будуть ставати все кращими. 

“Не завжди виходитиме відчувати, що ти все робиш правильно, але з кожним новим днем ​​у тебе виходитиме все краще. Найголовніше – любити свою дитину і себе”.

Читай також: Тиша, свіжість, економія: Переваги холодильників з інверторним компрессором

Кертіс також поцікавилася, ким Робертс найбільше захоплюється, і 30-річна актриса відповіла, що це її власна мама. Особливо цінувати її дівчина стала після того, як сама приміряла він роль мами. 

Емма Робертс поділилася порадою з молодими мамами, про яку хотіла б дізнатися раніше - Фото 2

У більш ранньому інтерв'ю для журналу Космополітичний актриса зізналася, що спочатку планувала вийти заміж та стати матір'ю у віці 24 років. І якщо з другим пунктом плану Емма вдало впоралася хоч і з невеликим запізненням, то мета стати дружиною все ще залишається недосяжною. 

“Коли мені було 16, то я думала, що до 24 років у мене буде чоловік та діти. Коли мені виповнилося 24, я сама собі нагадала, про що мріяла раніше. Звучить солодко і надто банально, але саме в той момент, коли я перестала думати про вагітність, мені все вдалося”.  

Колишня зірка телеканалу Автоматичний програвач також розповіла про те, як кардинально змінилося її тіло під час вагітності. 

“Бачити, як змінюється моє тіло всередині та зовні так вражаюче було диким досвідом. Дивовижним та прекрасним. Однак іноді я відчувала, що моє тіло було викрадено кимось іншим”.  

Статті на тему